شنبه ، ۷ خرداد ۱۴۰۱
خانه / سرگرمی و تفریحی / معمای مرغ و خروس در مزرعه

معمای مرغ و خروس در مزرعه

معمای مرغ و خروس در مزرعه (2)

معمای مرغ و خروس در مزرعه

دهقان و همسرش به مزرعه ی خود علاقه ی زیادی دارند، و عاشق نظم و ترتیب هستند.

آنها مزرعه ی خود را به 64 باغچه ی مربعی مساوی تقسیم کرده، و با بوته های ذرت که در راس مربعها کاشته اند، آنها را از هم مشخص ساخته اند.

یک مرغ و یک خروس هم دارند، که قاعدتا باید در لانه ی خود باشند. ولی گاهی هم بر خلاف انتظار دهقان و همسرش، آنها با استفاده از فرصت خود را به مزرعه می رسانند، و با بیرون کشیدن و خوردن تخمهای کاشته شده، شکمی از عزا در می آورند…

و حالا در شکلی که مشاهده می کنید، دهقان می خواهد خروس را بگیرد، و همسر او نیز مرغ را دنبال کرده است، تا آنها را گرفته و به لانه ی خود بیندازند. اما حرکت مرغ و خروس و تعقیب آنها به وسیله ی دهقان و همسرش از روی قاعده معینی است: هر مرغ یا خروس، و همچنین دهقان و همسر او، هر بار می توانند به طور عمودی یا افقی به خانه ی مجاور تغییر مکان دهند. و این کار را مثل بازیهای مختلف به نوبت انجام می دهند: ابتدا دهقان و همسرش، سپس مرغ و خروس. و این حرکت ها باید آنقدر ادامه یابد، تا دهقان یا همسر او در خانه ای باشند، که در خانه ی مجاور آن مرغ یا خروس قرار گیرند. و حالا در صورتی که نوبت حرکت دهقان و یا همسر او باشد، مسلما به خانه ی مجاور رفته، و مرغ یا خروس را می گیرد.

اما معمای ما:
در وضعیتی که، مطابق شکل، چهار عنصر بازی قرار دارند، بعد از چند حرکت مرغ و خروس گرفتار می شوند. مساله را روی مربع 64 خانه ای حل کنید، و به جای مرغ و خروس مهره های سفید، و به جای انسانها مهره های سیاه به کار برید.

همچنین ببینید

طالع بینی پرنده ماه تولد شما

اول فروردین تا 25 فروردین شاهین مقتدر و توانا هستید . معمولا با مهارتی که …

یک نظر

  1. جواب سوال رو با عکس بگید😭😭😭😭😭😭😭😭😭

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.