شنبه ، ۱۱ تیر ۱۴۰۱
خانه / اجتماعی و خانواده / در جستجوی عشق و ازدواج …

در جستجوی عشق و ازدواج …

در جستجوی عشق و ازدواج ...
در جستجوی عشق و ازدواج …

خریدن کارت تبریک، گل و هدایای کوچک، گفتگو در زیر نور ماه در شب های پرستاره، تصمیمات آنی و صرف شام خارج از منزل، همگی تصویری از عشق را به شما ارایه خواهند داد.

زمانی که یک زن حاضر به گشایش دروازه قلبش می شود، مرد آرزوهایش به آرامی از راه خواهد رسید و درون قلبش می نشیند.

این نکته را بدانید که برای پیدا کردن نیمه گمشده تان نیاز به صرف مقدار زیادی از انرژی های مثبت درونی تان دارید.

دو روح زمانی جذب همدیگر خواهند شد که، دو جنس مخالف از صمیم قلب احساس کنند به تمامی نیازهای هم عشق می ورزند و این نیازها را برای هم شریک می دانند.

وقتی مردی احساس میکند زنی را به دست آورده است علاقه مند می شود که او را خوشبخت سازد.

هرگاه مردی در جواب پیشنهادش برای برقراری ارتباط با زنی جواب نه دریافت میکند و در عین حال باز هم بر پیشنهادش اصرار می ورزد و قصد برقراری رابطه دارد، در این زمان به آن زن احساس قشنگی دست خواهد داد.

یک زمان همیشه مسایل مورد نیاز برای شروع یک رابطه عاطفی را از همان ابتدا ارایه می دهد، تا بتواند در آینده نزدیک، شاهد رشد سریع گلبوته های عشق در ارتباط با تشخیص مقابل باشد.

مردان باید از این نکته آگاه باشند که به جای اینکه مرتب درباره خودشان صحبت کنند و خصوصیات مثبت خودشان را به رخ بکشند، یک زن علاقه مند است مرد مقابلش درباره نکات و خصوصیات اخلاقی او کنجکاوی کند و از او پرسش هایی در این ارتباط بپرسد.

هرگاه زنی بر برقراری ارتباط با مردی به وی پیشنهاد می دهد و دست از سر او بر نمی دارد، ناخودآگاه نوعی احساس راحتی و آسودگی در درون مرد زنده می شود و نسبت به آن زن کاملا بی تفاوت می گردد.

خریدن کارت تبریک، گل و هدایای کوچک، گفتگو در زیر نور ماه در شب های پرستاره، تصمیمات آنی و صرف شام خارج از منزل، همگی تصویری از عشق را به شما ارایه خواهند داد.

هرگز نباید به دنبال کسی بگردیم که فقط حاضر است با ما ازدواج کند بلکه باید کسی را بیابیم که همواره عاشقمان باشد و روز به روز آتش این عشق در قلبش شعله ورتر گردد تا بتواند ما را در زندگی خوشبخت سازد.

یک زن نیاز دارد به اینکه شخص مقابلش به او اعتماد داشته باشد و بااطلاع از رازهایش برای وی مشکلی به وجود نیاورد، چیزهایی که دوست دارد درک نماید و برای زندگیش برنامه ریزی کند تا او از این کار راحت شود کسی که درباره آرزوها و خواسته هایش با تعمق فکر بکند و برای تک تک شان ارزش قایل شود و به آن ها ارج بنهد و همین طور کسی را میخواهد که بدون اینکه از او بپرسد، از نیازهایش مطلع باشد و یاری اش بدهد.

یک مرد نیاز دارد همانطوری که هست پذیرفته شود، مورد اعتماد واقع شود و این نکته وابسته به احساساتی است که به یک زن اهدا می کند، کارهایی که انجام داده یا سعی در انجام آن ها داشته، مورد پذیرش قرار گیرد، به او برای بدست آوردن چیزهایی که در ذهن می پرواند و به آنها نیاز دارد، فرصت کافی داده شود.

افرادی که بین روح هایشان ارتباط برقرار کرده اند در اکثر موارد رفتار و علایق شان به هم شبیه است.

برای پیدا کردن نیمه گمشده تان به جاهایی بروید که عقاید افراد با شما تفاوت داشته باشد.

زنان ماه را دوست دارند. مردان خورشید را.

بهتر است پیش از اینکه وارد یک رابطه عاطفی شویم، خودمان احساس کامل بودن بکنیم.

عشق را نه تنها برای خودتان بلکه برای فرزندان.
دوستان و هر کس دیگری در دنیا و زندگی انتخاب و آرزو کنید.

شخصیت مناسب حال ما، تنها از طریق قلب مان شناخته می شود نه از راه مغزمان.

یک مرد باید زمانی آغاز گر یک رابطه عاطفی باشد که بیشتر از شخص مقابلش آمادگی برای سرمایه گذاری عاطفی و قلبی دارد.

هرگاه زنی با اعمال و رفتارش نشان می دهد که مرد مورد نظرش قادر است او را خوشبخت و سعادتمند سازد مرد جذب او خواهد شد.

همواره چهار عامل اساسی میان زوج ها تعادل به وجود می آورد: مسایل فیزیکی، مسایل حسی، مسایل ذهنی و فکری، و مسایل معنوی و روحانی.

خصوصیات فیزیکی به امیال و آرزوهای ما صورت واقعیت می بخشند و به آنها جان می دهند، خصوصیات حسی، محبت را زنده نگه می دارند. خصوصیات ذهنی و فکری زندگی را جالب و شیرین میسازد و خصوصیات روحی و معنوی، عشق را میان یک زوج می آفریند. دو نیمه گمشده باید که در تمامی این چهار عامل اساسی و اصلی با هم مشترک باشند.

عمده ترین نکته ای که باید بیاموزیم، این است که در همه جا ازادانه تمامی احساسات خوبی که در باطنمان وجود دارد نسبت به شخص مقابلمان بیان کنیم. این کار می تواند به حرکت ما در جهت تشخیص سطح عشق تسریع ببخشد.

برای اینکه روال جذب افراد را ادامه بدهیم، حتما باید بهترین و مثبت ترین خصوصیات اخلاقی خودمان را در همه جا ابراز داریم.

اغلب زنان جذب مردانی می شوند که جسور و بی باکند.

مردی که هدفمند باشد برای یک زن از جذابیت بیشتری برخوردار است وقتی یک مرد درباره تمامی امور دارای برنامه ریزی دقیق، تصورات کامل، مسایل جالب و یا هر چیز دیگر از این دسته است، در چشم یک زن بسیار جذاب به نظر می رسد.

بزرگترین قدرت یک زن یا مرد عاشق، در پیشروی در خلق کرده قوه جذب یکدیگر و توانایی بیدار کردن احساسات خفته، همدیگر می باشد.

تا زمانی که شناخت کاملی از خودمان نداریم، نمیتوانیم نیمه گمشده مان را بشناسیم. ما نیاز داریم پیش از آن که بخواهیم شخص مورد نظرمان را بشناسیم، ابتدا همه نکات مبهم روحیه خودمان را بدانیم.

همچنین ببینید

کلمات کلیدی انرژی مثبت

کلمه ها و اندیشه ها دارای امواجی نیرومند هستند که به زندگی مان شکل می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.