شنبه ، ۱۱ تیر ۱۴۰۱
خانه / سرگرمی و تفریحی / فال شخصیت شما بر اساس ماه تولد

فال شخصیت شما بر اساس ماه تولد

فال شخصیت شما بر اساس ماه تولد

✳️ فال شخصیت فروردین (Farvardin)
رک و راست، تند و آتشین مزاج و پر حرارت، پرتوقع و ریاست طلب، یک آن بسیار هیجان انگیز و گرم و ایده آل و یک آن سرد و یخ و بی‌تفاوت، شجاع و با اعتماد به نفس است. وقتی عاشق می‌شود گویی یک شیرین و فرهاد جدید به دنیا آمده اما با رفتار آرامى که دارد شما کمتر متوجه قلب آکنده از عشق او مى شوید.

✳️ فال شخصیت اردیبهشت (Ordibehesht)
آرام، اهل عمل، راستگو. در دوستى ثابت قدم اما شراکت با آن‌ها سودبخش نخواهد بود. دیر ناراحت می‌شود ولى اگر ناراحت بشود دنیا را به هم می‌ریزد. بسیار مهربان و عاطفى طورى که ﻣﺤﺎﻝ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺭﻭﺯﯼ ﺑﯽ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺷﻮد!

✳️ فال شخصیت خرداد (Khordad)
با سلیقه، خوش برخورد و دلسوز. دست و دلباز و گاهى ولخرج، عاشق تنوع وداراى حالات روحى متغیر. یه خردادى چند روح مختلف را در جسم خود دارد و در واقع چند نفر است! عاشق بحث و مذاکره و هم صحبتى با او براى دیگران دلچسب است. رمانتیک و احساساتى و در عشق بسیار رویا‌پرداز و وفادار.

✳️ فال شخصیت تیر (Tir)
پرانرژی، درونگرا و بسیار حساس، عاشق ثروت و تجملات. اغلب افرادی اجتماعی و ماجراجو. زندگى او داراى نظم و هماهنگى است. از انتقاد خوشش نمى آید و عاشق تعریف و تمجدید است. قلب متولد تیر به مغزش فرمان می‌دهد و بیشتر زندگی او تحت سلطه عواطف اوست.

✳️ فال شخصیت مرداد (Mordad)
باهوش و جذاب، شاد و با شخصیت، خواهان تجمل و زندگی لوکس، عشق با روح متولدین این ماه عجین شده و بى عشق نمی‌تواند زندگی کند. درون او گربه‌ای است که می‌خواهد مدام ناز و نوازش و ستایش شود. ﻣﺮﺩﺍﺩﯼ ﻏﺮﻭﺭﺵ ﺭﺍ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻩ و اگر به خاطر شما پا روى غرورش گذاشت بدانید عاشقانه دوستتان دارد.

✳️ فال شخصیت شهریور (Shahrivar)
خوش شانس و اهل صمیمیت، پایبند به قول و قرار، صادق و خیرخواه، رک گو خیلی باهوش و مغرور، تیز بین، قابل اعتماد.‌گاه منفى گراست و نیمه خالى لیوان را مى بیند، احساساتی.

✳️ فال شخصیت مهر (Mehr)
خوش پوش و زیبا، با شخصیت و مؤدب. مشکل پسند، باهوش. صلح طلب و مردمدار، داراى قدرت اراده و تصمیم گیرى عالى. قلب بزرگى دارد و براى رفع کدورت پیش قدم می‌شود، بسیار منطقى و حتى در امور عاشقانه هم از منطق خود استفاده مى کند و به راحتى مى تواند قلب و نظر شما را به سوى خود جلب کند.

✳️ فال شخصیت آبان (Aban)
گرم و جذاب، موقع‌شناس و بااستعداد، داراى آرامشى درونى در عین حال عاشق هیجان، با سلیقه و بسیار دلسوز، متولد آبان داراى قدرت فکرخوانى است و گول نمى خورد، در قبال کسی که دوست دارد بسیار صادق و وفادار و اگر در قلبش جایى باز کنید براى همیشه آنجا جاى شماست.

✳️ فال شخصیت آذر (Azar)
مه‌مان دوست و بسیار معاشرتى، مهربان و خلاق، خوش گذران و خواهان آزادى، متفکر، مرموز و متغیر، مقاوم، رازدار و گاهى خسیس، متولد آذر دارای رفتاری افراطی در غم و شادی است. به عشق با چشمی شاعرانه نگاه می‌کند و اگر عاشق شما باشد دیگر در رفتار او اثرى از منطق به چشم نمى خورد.

✳️ فال شخصیت دی (Day)
خانواده دوست و قدرت طلب، خوش فکر و خوش شانس، صمیمى و خوش برخورد، شجاع و با اعتماد به نفس، قدر‌شناس و با محبت، متولد دى بسیار صادق و بى ریا است. درون گرا و موفق، در عشق کم تظاهر اما با کمى حوصله متوجه آن خواهید شد که در سینه او چه قلب گرم و عاشقى در حال تپیدن است.

✳️ فال شخصیت بهمن (Bahman)
بسیار جذاب و خوش پوش، پایبند به سنت، عموماً دارای ثبات شغلی و شخصیتی، اهل صرفه جویی و پس‎انداز، دارای روحیه‎ای شاد و امیدوار، در قضاوت کمى عجول، باهوش و زیرک، متولد بهمن تحت تاثیر سردى زمستان است و عشقش را دیر ابراز مى کند و از برملا کردن راز دل خویش خود داری می‌کند.

✳️ فال شخصیت اسفند (Efand)
خوشرو و بسیار مهربان، اجتماعی و معاشرتی، خوش قلب و متعصب، دارای افکاری سازنده و مبتکر، صبور و پر حوصله، متولد اسفند نیازمند آن است که دائما او را نسبت به عشق خود مطمئن کنید و مدام به او بگویید که دوستش دارید. از نظر امور عشقی بی‌نظیر است و عشق و احساس جزیی از وجود متولد اسفند است.

همچنین ببینید

طالع بینی پرنده ماه تولد شما

اول فروردین تا 25 فروردین شاهین مقتدر و توانا هستید . معمولا با مهارتی که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.