پنج شنبه ، ۹ تیر ۱۴۰۱
خانه / سرگرمی و تفریحی / شخصیت شما چه رنگ و بویی دارد!؟

شخصیت شما چه رنگ و بویی دارد!؟

شخصیت شما چه رنگ و بویی دارد!؟
شخصیت شما چه رنگ و بویی دارد!؟

آلن هریس محقق و استاد دانشگاه، درباره اهمیت رایحه و حس بویایی می‌گوید: «حس بویایی شما، در مغز و دقیقا در منطقه احساسات اولیه واقع شده است.
به همین علت است که ارتباطات بویایی تشکیل شده در دوران کودکی، می‌تواند شخصیت رفتاری شما و سازه‌های ثبت آن را در دوران نوجوانی و جوانی شکل دهد.
بنابراین آن بوی خوشی را که حس می‌کنید لحظات بسیار شادی را برای شما به وجود می‌آورد، از بین گزینه‌های زیر انتخاب کرده و ببینید که» رایحه «شخصیت شما چه رنگ و بویی دارد!؟

تذکر: برای شناخت صحیح پاسخ تست و مبهم نبودن. از گزینه‌های زیر، فقط یک گزینه را انتخاب نمایید.

  • گزینه یک
  • گزینه دو
  • گزینه سه
  • گزینه چهار
  • گزینه پنج
بوی کلر در استخرهای بزرگ
۱. مطالعات نشان می‌دهد کسانی که بشدت به بوی تند و تیز کلر در آب استخر علاقه مندند افرادی مخاطره جو و اهل ریسک هستند که مدام به دنبال کسب تجربیات جدید هستند. شما عاشق تجربه کردن و در نتیجه شوکهای غیر آشنایی هستید که یکباره بر شما فرود می‌آید.
بوی کباب، همبرگر و…
۲. تحقیقات نشان می‌دهد که بودن با خانواده برای شما از اهمیت فراوانی برخوردار است و بدین ترتیب همیشه از استرس کمتری نسبت به دیگران بر خوردارید. شما تلاش می‌کنید تا تمام اوقات فراغت خود را با آن‌ها بگذارنید.
بوی سبزه و گل
۳. آیا به خاطر می‌آورید که همیشه پدرتان را در کارهای مربوط به گل و گیاه و یا مادرتان را برای آماده کردن میز غذا و جمع کردن آن، کمک می‌کردید؟ کسانی که عاشق بوی چمنهای تازه کوتاه شده و یا گل و سبزه هستند، افرادی مسولیت پذیر و دلسوزند و هرگز کاری را در نیمه راه‌‌ رها نمی‌کنند. شما با بوی طبیعت زنده‌اید و این یعنی شادکامی و سرزندگی، یعنی حیات و شما این حیات بدست آمده از طبیعت را با هیچ چیز عوض نمی‌کنید!
بوی کرمهای ضدآفتاب
۴. شما فردی فعال، برون گرا و با نشاط هستید که شاد‌ترین لحظات زندگیتان مربوط به زمانی است که در حال انجام فعالیتی هستید! یک سحرخیز واقعی که با اعتماد به نفس بسیار می‌تواند روز را به خوبی آغاز کند.
بوی بچه کوچک
۵. بوی شیرخشک بچه همیشه شما را سست می‌کند و بوی نوزادان معمولا حسی غریب را در شما زنده می‌کند! حسی که به واسطه آن، خانواده بیش از همه چیز برایتان اهمیت می‌یابد. شما همانند مادران خانه دار و یا مردانی که عاشق زن و بچه خود هستند، دوست دارید تمام وقت خود را در خانه بگذرانید و از بودن با نوزاد خود لذت می‌برید! بوی خوش شیری که همیشه از او می‌آید، بی‌اختیار شما را به سمت خانه می‌کشاند تا بهترین لحظات را با او سپری کنید. شما در خانه بودن، آن هم به دور از هرگونه هیاهو و جنجال را به همه چیز ترجیح می‌دهید.

همچنین ببینید

طالع بینی پرنده ماه تولد شما

اول فروردین تا 25 فروردین شاهین مقتدر و توانا هستید . معمولا با مهارتی که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.