یکشنبه ، ۸ خرداد ۱۴۰۱
خانه / سرگرمی و تفریحی / طالع بینی علایق و سلیقه متولدین ماه ها

طالع بینی علایق و سلیقه متولدین ماه ها

طالع بینی علایق و سلیقه متولدین ماه ها
طالع بینی علایق و سلیقه متولدین ماه ها

همانطور که هر کدام از علامت‌های خورشیدی، خصوصیت‌های اخلاقی، اهداف و نیازهای منحصربه فردی دارند، گرایش آن‌ها نسبت به مُد و طریقه لباس پوشیدن نیز کاملاً خاص و متفاوت است. متولدین ماه‌های مختلف سلایق و علایق خاصی در انتخاب لباس دارند که نشاندهنده شخصیت و مَنش آنهاست. در فال این هفته می‌خواهیم شما را با سبک لباس پوشیدن و گرایش متولدین ماه‌های مختلف نسبت به مُد آشنا کنیم.

طالع بینی علایق و سلیقه متولدین برج حمل (فروردین)

متولدین این ماه دوست دارند در همه چیز اول باشند. آن‌ها از همه اطلاعات روز مربوط به مُد و مارک‌های مختلف لباس آگاهند. آن‌ها از امتحان کردن هر چیزی که مطابق با علایقشان باشد هیچ واهمه‌ای ندارند و از جسورانه‌ترین استایل‌ها و سبک‌ها استفاده می‌کنند. به محض دیدن هر مدل جدید در وی‌ترین مغازه‌ها، باکی ندارند که حقوق به زحمت به دست آورده‌شان را صرف خرید آن کنند، چون می‌خواهند اولین نفری باشند که آن مدل را تن می‌کند. مطمئناً هر مُد و سبک جدیدی از لباس برای اولین بار توسط یکی از متولدین این ماه پوشیده شده است.

متولدین این ماه بنا بر طبیعت آتشین خود، تمایل زیادی به رنگ‌های قرمز و سیاه دارند. کاری ندارند که چه رنگ، چه جنس یا چه مدلی از لباس به آن‌ها بیشتر می‌آید، آن‌ها همهٔ مدل‌ها و همهٔ رنگ‌ها را امتحان می‌کنند. لباسهای آن‌ها معمولاً رنگارنگ و پر نقش و نگار است. اما هر چه که هست کاملاً مطابق با آخرین مُد جهان است. کلاه و الماس برای زینت بخشیدن به انگشتان و گردن جزء لوازم زینتی است که بیشتر از چیزهای دیگر مورد استفاده متولدین این ماه قرار می‌گیرد.

مارک لباس مورد علاقه: Gucci

طالع بینی علایق و سلیقه متولدین برج ثور (اردیبهشت)

تا به حال مشاهده نشده است که متولدین این ماه لباسی تن کنند که از مُد افتاده باشد. آن‌ها جزء برجسته‌ترین مُدگرایان هستند که انتخابشان باعث فخر هر تولیدکننده لباس است. آن‌ها خوب می‌دانند که در یک میهمانی شام چه لباسی باید تن کنند، و حتی لباس‌های کارشان را هم از معروف‌ترین مارک‌ها و تولیدکننده‌ها خریداری می‌کنند. قیمت لباس برای آن‌ها هیچ اهمیتی ندارد، چون می‌دانند از هر چه که خوششان بیاید تا آخر عمر متعلق به آن‌ها خواهد شد. با همهٔ این اوصاف، به نظر متولدین این ماه، لباسهای خوش دوخت هیچ وقت از مُد نمی‌افتند و مارک و لیبل لباس‌ها در درجه اول اهمیت قرار نمی‌گیرد.

لوازم زینتی مربوط به گردن برای آن‌ها نسبت به سایر لوازم اهمیت بیشتری دارد. شال گردن و گردن بند بسیار به آن‌ها می‌آید. خانم‌های متولد این ماه بهتر است موهای خود را بالا جمع کنند و آن‌ها را با گیره سرهای زمردین ببندند. به نظرشان رنگ‌های روشن و پر زرق و برق به درد طبقه متوسط اجتماع می‌خورد، و رنگ‌های قهوه‌ای، بژ و خاکی برای آن‌ها مناسب‌تر است.

مارک لباس مورد علاقه: Louis Vuitton

طالع بینی علایق و سلیقه متولدین برج جوزا (خرداد)

برای متولدین ماه دوقلو‌ها هر روز با یک ماجرای جدید همراه است. احتمالاً این افراد هر روز صبح کمد لباسشان را باز می‌کنند و با جستجو درمیان کوه لباس‌های درهم و برهم، به دنبال لباسی می‌گردند که با حال و هوای آن روزشان جور باشد. زیاد دنبال مُدهای مختلف نیستند چون خیلی زود از آن خسته می‌شوند. اما اگر هر روز یک مُد جدید برای آن‌ها وجود داشته باشد، مشتاقانه از آن استقبال خواهند کرد، اما آن مُد فقط 24 ساعت برای آن‌ها دوام خواهد داشت و نه بیشتر. در خرید کردن مراقب خرج کردن و قیمت‌ها هستند، اما اگر از چیزی واقعاً خوششان بیاید، بی‌تردید آن را می‌خرند. مارک لباس برای آن‌ها کوچک‌ترین اهمیتی ندارد، چیزی که برای آن‌ها مهم است این است که از ظاهر لباس خوششان بیاید، همین.

دست بند و بازوبند جزء لوازم زینتی مورد علاقه آنهاست. اگر بخواهند صبح‌ها از خانه خارج شوند، آرایش چندانی نمی‌کنند، شاید فقط یک آرایش خیلی ساده و کمرنگ، مثل یک برق لب. متولدین این ماه دوست دارند هر مدل لباسی را امتحان کنند، اما با اینحال آرایش مو‌هایشان همیشه ساده است.

مارک لباس مورد علاقه: Alexander McQueen

طالع بینی علایق و سلیقه متولدین برج سرطان (تیر)

خوشبختی بالاپوشی است که سالیان سال همراه متولدین این ماه است. همانقدر که به عزیزان و نزدیکانشان وابسته هستند، به لباس‌هایشان نیز وابسته‌اند. در گنجه لباسهای متولدین این ماه، حتی قدیمی‌ترین لباس‌هایشان هم دیده می‌شود. خانم‌های متولد این ماه علاقه‌ای به پوشیدن لباسپای اسپرت ندارند، و در لباس‌هایشان همواره حال و هوای زنانه دیده می‌شود. در کمد لباسشان انواع و اقسام مدل‌های لباس، از هر رنگ و مدل وجود دارد. پیراهن‌های مجلسی و زنانه برایشان در راس اهمیت قرار دارد.

به نظرشان هر لباسی با جواهرات زیبا و گردن بند‌های بلند، زیبا‌تر و کامل‌تر می‌شود. برای آن‌ها مروارید زیبا‌ترین جواهر است و هاله‌هایی از رنگ سبز آن‌ها را باشکوه‌تر می‌کند. اما زیاد اهل آرایش کردن نیستند، مگر اینکه انجام آن سریع و مختصر باشد. برای خشک کردن مو‌ها به هیچ وجه از سشوار استفاده نمی‌کنند، و ترجیح می‌دهند مو‌هایشان به طور طبیعی خشک شود. آن‌ها ترجیح می‌دهند که بنا بر راحتی خودشان لباس انتخاب کنند نه براساس مُد روز، اما خوب می‌دانند که چطور جلوی جمع حاضر شوند که همه را مسحور خود کنند.

مارک لباس مورد علاقه: Ralph Lauren

طالع بینی علایق و سلیقه متولدین برج اسد (مرداد)

متولدین این ماه دوست دارند بهترین از هر چیز را برای خود داشته باشند. اگر پول خرید لباسی را نداشته باشند، به هر طریقی باید آن را از آنِ خود کنند. همیشه خوش کیفیت‌ترین لباس‌ها را بر تن این افراد می‌بینید. راحت بودن لباس برای آن‌ها کمترین اهمیت را دارد، درعوض مارک و لیبِل لباس و مطابق بودن آن با آخرین مد روز برای آن‌ها در درجه اول اهمیت قرار دارد. کت و شلوارهای رسمی را در محل کار می‌پوشند اما در ساعات فراغت ترجیح می‌دهند لباسهای اسپرت‌تر و البته از مارک‌ها معروف تن کنند.

خانم‌های متولد این ماه در استفاده از جواهرات و زینت آلات پر زرق و برق و گرانقیمت زیاده روی می‌کنند. رنگ‌های مورد علاقه آن‌ها طلایی، برنز و نارنجی است. متولدین این ماه دوست دارند طوری لباس بپوشند که نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب کند، و الحق که راه آن را خوب بلدند.

مارک لباس مورد علاقه: Versace

طالع بینی علایق و سلیقه متولدین برج سنبله (شهریور)

متولدین این ماه به خوبی از لباس‌هایشان محافظت می‌کنند و لباس‌هایشان همیشه اتوکشیده و شق و رق است. این افراد که ذاتاً ساده گرا هستند، به قیمت لباس اهمیت زیادی می‌دهند. ترجیح می‌دهند لباسهایی گران‌تر و خوش کیفیت‌تر داشته باشند، تا لباسهایی ارزان که با یک یا دو بار شستشو از بین برود. هیچ آثاری از زرق و برق در لباس آن‌ها مشاهده نمی‌کنید و وقتی از در خانه بیرون می‌روند، مثل فرشته‌ها در کمال سادگی و البته زیبایی هستند. لباسهایی که انتخاب می‌کنند، علاوه بر سادگی بسیار خوش دوخت هستند و یک عمر برایشان ماندگار خواهند بود.

زنان متولد این ماه مو‌هایشان که معمولاً به سادگی آرایش می‌شود، با مُد هر فصلی کاملاً جور می‌شود. به رنگ‌های طبیعی مثل قهوه‌ای برای لباس‌هایشان علاقه زیادی دارند. آن‌ها علاقه زیادی به استفاده از جواهر و زینت آلات ندارند و به ندرت در سر و دست آن‌ها نشانی از زیورآلات مشاهده می‌شود، مگر انواع بسیار ساده آنکه به پوستشان هم حساسیت ندهد.

مارک لباس مورد علاقه: Calvin Klein

طالع بینی علایق و سلیقه متولدین برج میزان (مهر)

طبع کمال طلب متولدین این ماه، هیچ علاقه‌ای به لباسهای از مد افتاده ندارد. اطلاعات آن‌ها درمورد انواع سبک‌ها و استایل‌ها و مُد به اندازه‌ای است که باعث می‌شود همه برای مشورت پیش آن‌ها بیایند. وقتی صبح‌ها برای آماده شدن جلوی کمد لباسشان می‌ایستند، مجموعهٔ شگرفی از انواع انتخاب‌ها پیش رویشان قرار می‌گیرد اما فرصتشان برای انتخاب بسیار کوتاه است. آن‌ها می‌دانند که همهٔ لباس‌هایشان عالی است و جذابشان می‌کند، اما باید لباسی را پیدا کنند که آن روز بتواند بیشترین تاثیر را بگذارد. لباسهای آن‌ها همیشه خوش دوخت و بی‌عیب و نقصند و سعی می‌کنند از معروف‌ترین مارک‌ها و تولیدکننده‌ها خرید کنند.

اگر گوش سمت راستشان را سوراخ کرده‌اند، گوش سمت چپشان هم باید سوراخ شود. هر چیز که در تن آن‌ها می‌بینید کاملاً متعادل و متوازن است. از انتخاب رنگ لباس گرفته تا فاصله بین دکمه‌های روی کتشان، همه دقیق و متعادل است. آرایش صورتشان آنقدر بی‌عیب و عالی است که گویی هیچ آرایشی نکرده‌اند. از جواهر هم فقط برای برجسته‌تر کردن زیباییشان استفاده می‌کنند. به طور کلی متولدین این ماه عاشق خرید کردن هستند و این از سر و وضعشان کاملاً پیداست.

مارک لباس مورد علاقه: Giorgio Armani

طالع بینی علایق و سلیقه متولدین برج عقرب (آبان)

طبقه بندی کردن متولدین این ماه که همیشه جذاب لباس می‌پوشند بسیار دشوار است. یک روز مطابق آخرین مُد روز و روز دیگر مطابق استایل‌ها و سبک‌های قدیمی لباس می‌پوشند. اما هر چه که بپوشند، قصد و نیت مخصوصی از آن دارند. اگر کت و شلوار مارک دار بسیار گرانقیمت تن کنند، احتمالاً قصد تصاحب مقام بالایی از شرکت در سرشان است. تا حدی از مُد پیروی می‌کنند که شایسته و متناسب آن‌ها باشد، و به هیچ وجه بنده و برده مُد نمی‌شوند.

استفاده از زیورآلات آن‌ها نیز با تناقض همراه است. ممکن است گاهی سر و دستشان را پر از جواهر کنند یا اصلاً به کلی از زیورآلات استفاده نکنند. مو‌هایشان ممکن است یک روز بلند و روز دیگر کوتاه باشد. آن‌ها خدای تغییر قیافه‌اند و یکی از مهم‌ترین ابزار‌هایشان برای این منظور، آرایش و گریم است. متولدین این ماه طبیعت حساس و ظریفشان را از طریق رنگ‌های سیاه و قرمز هویدا می‌کنند.

مارک لباس مورد علاقه: Miu Miu

طالع بینی علایق و سلیقه متولدین برج قوس (آذر)

کمانداران متولد این ماه، سعی می‌کنند بنا بر راحتی خود لباس‌هایشان را انتخاب کنند و چندان طالب مُد نیستند. آن‌ها لباسهایی را انتخاب می‌کنند که بتوانند به راحتی در آن حرکت کرده و جنب و جوش کنند. شلوار جین‌های گشاد و پیراهن‌های آزاد، و به طور کلی لباس اسپرت کاملاً با روحیات آن‌ها سازگار است. برای آن‌ها اهمیتی ندارد که دیگران درمورد ظاهرشان چه می‌گویند.

کفش‌های انتخابی آن‌ها در تابستان سندل و در زمستان کفش‌های اسپرت کوه نوردی است. هرچند ممکن است گه‌گاه با پای برهنه هم اینطرف آنطرف بروند. زنان متولد این ماه عادت به استفاده از زیورآلات ندارند و علاقه‌ای هم به آرایش کردن از خود نشان نمی‌دهند. از رنگ‌های شاد و زنده استفاده می‌کنند که به خوبی با طبع شوخ و شنگ آن‌ها سازگار است. مردان متولد این ماه هیچ ابایی از گذاشتن ریش‌های خشن و نامرتب ندارند و خانم‌ها نیز مو‌هایشان را معمولاً به صورت طبیعی زینت می‌کنند.

مارک لباس موردعلاقه: Marc Jacobs

طالع بینی علایق و سلیقه متولدین برج جدی (دی)

متولدین این ماه، چه زن و چه مرد، طالب لباسهای کاملاً رسمی هستند. آقایون کت و شلوار را به ژاکت‌های اسپرت و خانم‌ها کفش‌های پاشنه بلند را به سندل ترجیح می‌دهند. آن‌ها دوست دارند بهترین لباس‌ها را تن کنند اما نه به این قیمت که همهٔ حقوقشان را صرف خرید آن کنند، به همین منظور بیشتر لباس‌هایشان را در حراج‌ها خریداری می‌کنند. سعی می‌کنند فقط لباسهای مورد نیاز خود را خریداری کنند و از همهٔ لباس‌هایشان هم استفاده می‌کنند. ممکن است لباس‌هایشان متعلق به آخرین مد روز نباشد، اما آنقدر شیک هستند که رئیسشان بفهمد که در کارشان کاملاً جدی هستند.

آن پولی را که در خرید لباس صرفه جویی می‌کنند، صرف خرید وسایل زینتی می‌کنند. جواهراتشان ساده اما گران هستند. متولدین این ماه هم رنگ‌های قهوه‌ای، بژ و خاکی را ترجیح می‌دهند. مو‌هایشان را معمولاً کوتاه اما مدل دار و شیک نگاه می‌دارند و در کمتر از پنج دقیقه می‌توانند به خوبی آن را آرایش کنند. متولدین این ماه را می‌توان جزء اولین نفراتی دانست که ساعت‌های دیجیتالی و کامپیوتری دست کردند و موبایل هم که زینت جیب‌هایشان است.

مارک لباس موردعلاقه: Donna Karan (DKNY)

طالع بینی علایق و سلیقه متولدین برج دلو (بهمن)

متولدین این ماه را هیچوقت مشغول خرید در فروشگاه‌های بزرگ نمی‌بینیم. آن‌ها بیشتر ترجیح می‌دهند تا از بوتیک‌های کوچک‌تر و البته ارزان‌تر خرید کنند. این افراد هم به سبک خودشان از مُد پیروی می‌کنند. گنجه لباس‌هایشان پر از لباسهای رنگی و جورواجور است. بین این لباسهای مختلط، و مختلف، به ندرت لباس واقعاً خوش دوخت و باشکوهی پیدا می‌شود.

قوزک پا، عضو مورد علاقه آن‌ها در بدنشان است (هرچند همیشه یا پیچ خورده یا رگ به رگ شده است). به همین خاطر مچ بند، سندل‌هایی که بندشان به دور قوزک پا بسته می‌شود و دامن‌های بلند تا قوزک، جزء لباس‌ها و زیورآلات مورد علاقه خانم‌های متولد این ماه است. رنگ و مدل مو‌هایشان مدام در حال تغییر است، اولین بار برای غافلگیر کردن والدینشان مو‌هایشان را به رنگ سبز درآوردند، اما باقی عمر برای جلب نظر سایر مردم این رنگ کردن‌ها را ادامه دادند. از آرایش‌های روشن و متنوع استفاده می‌کنند، اما اگر از آرایش خوششان نیاید، حتی یک کرم خشک و خالی هم به صورتشان نمی‌زنند.

مارک لباس موردعلاقه: Anna Sui

طالع بینی علایق و سلیقه متولدین برج حوت (اسفند)

متولدین این ماه دوست دارند به راحتی میان انواع مختلف لباس، انتخاب کنند. در لباس پوشیدن طالب آزادی هستند، به حراجی‌ها رفته تا لباس مورد علاقه‌شان را خریداری کنند.

سنگ‌ها و جواهرات مرواریدنما زینت آلات خوبی برای آن‌ها به حساب می‌آید. زنجیرهای کمر، مچ بند، پابند، و البته انگشتر‌های انگشتان پا، تنوع جالبی به لباس پوشیدنشان می‌دهد. مو‌هایشان معمولاً بلند است و می‌دانند که چطور آن را به سرعت مرتب کنند. معمولاً وقت زیادی را برای انتخاب یا پوشیدن لباس اختصاص نمی‌دهند و اصلاً نگران وضعیت ظاهریشان نیستند.

مارک لباس موردعلاقه: Stella McCartney

همچنین ببینید

طالع بینی پرنده ماه تولد شما

اول فروردین تا 25 فروردین شاهین مقتدر و توانا هستید . معمولا با مهارتی که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.