چهارشنبه ، ۲۷ دی ۱۳۹۶
خانه / اجتماعی و خانواده / فهمیدن میزان عشق طرف مقابل

فهمیدن میزان عشق طرف مقابل

فهمیدن میزان عشق طرف مقابل
فهمیدن میزان عشق طرف مقابل

آیا او مرا دوست دارد؟

شاید فهمیدن این موضوع به مرور زمان امکان‌پذیر باشد اما اگر می‌خواهید در‌‌ همان مراحل اولیه به این موضوع پی ببرید لازم است زبان بدن آن شخص را بلد باشید. این روش به صورت قطعی نمی‌تواند به تمام سوالات ما پاسخ دهد اما با کمک آن می‌توانیم تا حدودی این موضوع را تشخیص دهیم. در این شماره پویا ودایع، سخنران و مدرس زبان بدن به شما می‌گوید چطور می‌توانید یک خواستگار عاشق را تشخیص دهید.

چشم‌ها

اگر زمانی که با خواستگار یا نامزدتان به گردش می‌روید در اغلب اوقات چشمان نامزدتان به شما دوخته شده است، نشانه این است که او عاشق شماست و اطلاعات درونی و شخصیت پنهان شما را واکاوی می‌کند اما اگر زمانی که با یکدیگر هستید چشمان او به اطراف می‌چرخد؛ این حالت می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که او در انتخاب خود مردد است. البته هر نگاه به اطراف نشانه این مردد بودن و شکاک بودن نیست. افرادی که در انتخاب مردد هستند سعی می‌کنند به دفعات مختلف از نگاه مستقیم پرهیز کنند.
مرد‌ها مغزی تصویری و کاملا مبتنی بر تصاویر دارند. زمانی که یک مرد نامزدش را می‌بیند دوست دارد دوباره به او نگاه کند. مردمک چشم افراد عاشق بزرگ‌تر می‌شود و فرد دارای چشم‌های شفاف‌تر و درشت‌تری می‌شود که حس خیس بودن یا اشک‌آلود بودن به او دست می‌دهد.

عشق یک بیماری دوست‌داشتنی است

با تصویر‌برداری از افراد عاشق، پژوهشگران دریافتند یک نقطه خاص در تصاویر مغزی بیشترین ارتباط را با عشق دارد. این نقطه مسئول بیشتر اعمال حیاتی مانند خوردن، آشامیدن و حرکات چشم است. دانشمندان روی این موضوع تحقیق کردند و متوجه شدند همانند خوردن، خوابیدن و… عاشق شدن هم جزء نیازهای بدنی و روحی ماست و جالب است بدانید روان‌شناسان هم بیشترین شباهت را بین عشق و یک بیماری خاص روانی به نام وسواس اجباری مشاهده کرده‌اند.

در این بیماری، افکار خاصی به مغز هجوم می‌آورد که فرد از آن‌ها گریزی ندارد؛ این افکار او را مجبور به انجام رفتارهای خاصی می‌کند که اگر انجام ندهد دچار اضطراب و استرس زیادی می‌شود. درست مانند شخصی که وسواس دارد و خانه و محل کار خود را روزی دو بار تمیز و گردگیری می‌کند. این علاقه شدید قلبی یا‌‌ همان عشق در ظاهر نشانه‌های بالینی شبیه بیماری وسواس اجباری دارد که از نظر آزمایشگاهی هم به آن شبیه است. در بیماری وسواس اجباری، یک ناقل خاص در سلول‌های پلاکت خون بیمار افزایش پیدا می‌کند.
پژوهشگری به نام مارازیتی، افراد عاشق را به این طریق آزمایش کرده و به این نتیجه رسیده که آن‌ها هم درست همین حالت را دارند، پس عشق حالت وسواس اجباری ایجاد می‌کند در آن فرد عاشق دچار افکار و عادت‌های خاصی می‌شود که نمی‌تواند از دست آن‌ها خلاص شود؛ مثل دیدار‌های پی در پی، تماس گرفتن مکرر با طرف مقابل خود و فکر کردن مداوم به او که عملکرد عادی مغزش را مختل می‌کند.

زبان بدن افراد عاشق

افراد عاشق همان‌طور که گفتیم دچار فعل و انفعالاتی می‌شوند که مغز وظیفه انتقال این اطلاعات و حالت‌ها را به اندامشان برعهده دارد، در نتیجه بدنشان دچار تغییر و تحول خواهد شد. بسیاری از نشانه‌ها وجود دارد که می‌توانیم از روی آن‌ها حدس بزنیم یک فرد عاشق شده است یا خیر. برخی از راه‌های ابراز اطلاعات مربوط به احساسات از طریق زبان بدن فرد عاشق حالات چهره، تماس چشمی، صدا و زبان بدن است. به این ترتیب هر یک از این حالت‌ها دارای نشانه‌های مخصوصی هستند که می‌توانند در رفتار غیرکلامی ما انسان‌ها دیده شوند.

لبخند زدن

زمانی‌که نامزدتان به شما علاقه‌مند است، عمیق و صمیمی به شما لبخند می‌زند. اگر او لبخندی خشک و مصنوعی دارد انگار که آن لبخند به زور به او دیکته شده است. در این صورت بهتر است بدانید او از روی ادب کنار شماست و به محض اینکه فرصتی پیدا کند، شما را ترک خواهد کرد. لبخند مصنوعی را می‌توانید از هماهنگ نبودن ابرو‌ها با گوشه‌های لب در خندیدن تشخیص دهید.
در خندیدن واقعی گوشه‌های لب بالا و ابرو‌ها کمی مچاله می‌شوند. افراد عاشق سعی می‌کنند جوری بخندند که لبشان به گوشه کشیده‌تر شده و دندان‌های آن‌ها همراه چشم‌های گرد شده دیده می‌شود. آن‌ها خندیدن را با چشم‌هایشان هم اجرا می‌کنند و می‌توانید آثار خندیدن یک عاشق را در چشم‌های گرد شده او هم ببینید.

شخصیت

مردی که به نامزدش علاقه داشته باشد سعی می‌کند در مقابل او مانند یک جنتلمن رفتار کند. کمک می‌کند تا مانتو یا پالتویش را بپوشد، مراقب اوست و سعی می‌کند زندگی را برای او ساده‌تر کند. با این نشانه‌ها می‌توانید بفهمید که مادرش او را به خوبی تربیت کرده و این علامتی است برای اینکه بفهمید علاقه مرد به نامزدش چقدر واقعی است و فقط از روی ادب با خانم‌ها رفتار نمی‌کند. این نوع مردان همیشه در تمام موارد اولویت را با خانم‌ها می‌دانند و در موضوعات مهم در زندگی با آن‌ها مشورت می‌کنند.

مردانی که زبان عشق ندارند

بسیاری از مردان علاقه‌شان را پشت حرف‌های آزاردهنده و نیش‌دارشان پنهان می‌کنند. آن‌ها ممکن است جوک یا حرف خنده‌داری بزنند یا نامزدشان را دست بیندازند اما این نوع مردان با کار‌هایشان در واقع به خانم‌ها نشان می‌دهند که عاشقشان هستند. ادبیات اغلب آقایان در این نوع خشونت کلامی خلاصه می‌شود و به مرور زمان هم خانم‌ها به این نوع ادبیات عادت می‌کنند.

زبان بدن افراد عاشق در اجتماع

افراد عاشق وقتی در مقابل معشوق قرار می‌گیرند بدن خود را به فرد مورد علاقه مایل کرده و سعی می‌کنند که همیشه رو به او قرار گیرند. در آقایان معمولا بدن به صورت یک حمایت کننده و در برگیرنده است و در خانم‌ها بدن کوچک و ضعیف‌تر نشان داده می‌شود تا حمایت مورد نیاز را از مرد دریافت کند. مرد‌ها غالبا دوست دارند نامزدشان در سمت چپشان قرار گیرد و اندازه یک کف پا هم فاصله راه رفتن مرد از خانم بیشتر باشد.

موقع راه رفتن مرد با کج کردن سر به سمت نامزدش سعی در ارتباط چشمی با او دارد. بیشتر وقت‌ها افراد عاشق مات و خیره به یک نقطه نگاه کرده و از شنیدن صدای بیرون و خارجی اجتناب می‌کنند. سر فرد عاشق معمولا متمایل به یک طرف است و سعی می‌کند هنگام شنیدن هم لبخند کوچکی بر لب داشته باشد و با حرکات سر معشوق خود را همراهی می‌کند.

بازو‌ها

زمانی‌که نامزدتان با دستانی باز به استقبال شما می‌آید، نشان‌دهنده علاقه به ایجاد صمیمیت و آشنایی بیشتر است اما اگر کسی بازو‌هایش بسته باشد به این معنی است که او علاقه ندارد شما به حریم شخصی‌اش وارد شوید. دست‌های عرق کرده و بازی کردن با وسایل دم‌دست خود یکی از نشانه‌های عاشق شدن مرد‌هاست.

شانه‌ها

زمانی‌که مردان در حال صحبت و گفت‌وگو با نامزد مورد علاقه‌شان هستند شانه‌هایشان به‌طور غیر ارادی به سمت جلو خم می‌شود. این کار به خاطر بهتر گوش کردن به فرد مقابل انجام می‌شود. این حالت نشان‌دهنده این است که آن مرد می‌خواهد شما در مرکز توجهش باشید و تمام تمرکز و توجهش به شماست.

اندام بالاتنه

زمانی که مردی با نامزدش قدم می‌زند، سینه‌اش را جلو داده و بازو‌هایش به عقب متمایل می‌شود. این حالتی است که مردان سعی می‌کنند جنس مخالفشان را با آن تحت تاثیر قرار دهند و قدرت و استواری خود را به دیگران نشان دهند. معمولا هم تنفس‌های عمیق و بلندمدت می‌کشند یا تپش قلب ناشی از هیجان را کنترل می‌کنند.

پا‌ها

اگر مردی به نامزدش علاقه‌مند شده باشد سعی می‌کند در راه رفتن خانم را راهنمایی کند یا هنگام ورود به محل خاصی بعد از خانم حرکت کند حتی در را برای خانم باز کند و صندلی‌اش را به جلو بکشد. موقعیت و حالتی که او به خود می‌گیرد نشان‌دهنده میزان صمیمیت و علاقه او به نامزدش است. او سعی می‌کند نامزدش را حمایت کند و به طرف مقابل بفهماند که همیشه در کنار اوست.

نشستن فرد عاشق

فرد عاشق برای فرار از دیده شدن استرس‌ها و علائم ظاهری، متمایل به جلو می‌نشیند و نشیمنگاه خود را از صندلی کمی فاصله می‌دهد. او با این کار به نامزدش توجه کرده و خود را به او نزدیک‌تر می‌کند و البته در تلاش است بدن خود را کنترل کند.

افراد عاشق موقع نشستن سعی می‌کنند روبه‌روی یکدیگر بنشینند اما در روابط بسیار نزدیک‌تر سعی می‌کنند کنار هم و در یک محل قرار گیرند حتی برای استفاده از یک بشقاب برای غذا و نوشیدنی ترجیح می‌دهند کنار هم بنشینند.

افراد عاشق موقع نشستن سعی می‌کنند هیچ مانعی روبه‌رویشان نباشند و هیچ چیز خارجی بین آن‌ها قرار نگیرد. لباس‌های اضافی و وسایل اضافی خود را در کنار دیگری قرار می‌دهند و از فاصله انداختن یا مانع گذاشتن بین خود و نامزدشان پرهیز می‌کنند.

این افراد هنگامی که می‌نشینند و به گوش کردن و نگاه کردن نامزدخود ادامه می‌دهند، مشت خود را گره می‌کنند و کنار سر می‌گذارند و با علاقه و یک حسرت کوچک به فرد خیره می‌شوند.

منبع: پورتال سی گل

همچنین ببینید

کلمات کلیدی انرژی مثبت

کلمه ها و اندیشه ها دارای امواجی نیرومند هستند که به زندگی مان شکل می …

۵۵ نظرها

 1. سلام من عاطفه هستم یکساله که ازدواج کردم همیشه تو زندگیم دنرال عشق بودم اما… بعد از این همه صبر هیچی.شوهرم یه ادم بی احساس و سرده بدجنس نیست اما بی تفاوت بودنش برای منکه ی عمر دنبال عشق بودم خیلی سخته اصلا نمیدونم دوستم داره یا نه؟ نمیدونم باید چکار کنم ای کاش میشد ب عقب برگردیم و ی انتخاب بهتر داشته باشیم.ای کاش میشد هرکسی ب ارچی ک میخواست میرسید.شایدم قسمت من همین بوده.فقط خواستم بگم قبل ازدواج خوب چشماتون رو باز کنید چوک بعدش راه برگشت خیلط سخته.

 2. دلم گرفته ی ماهه جداشدیم بعد از نه سال جدایی مجبور شدیم ب خاطر موقعیت من با هم خدافظی کنیم من دچار این فکر شدم ک تمام درا ب روم بسته شده خیلی خستم خیلی دلتنگشم خیلی برام دعا کنین تا راحت شم😣😣😦

 3. من متاهلم یه آدم عوضی حدود یکسال با کاراش بهم نخ میداد آخر عاشقش شدم ولی نمیدونه بهش جوری فهموندم که ازش بدم میاد آخه متاهلم ومتعهد،تو رو خدا بگید چیکار کنم ازش متنفر شم؟؟😢😢

 4. اصلا از همون روز اول مشخص بود که اون خودشه .وقتی تو چشماش نگاه کردم احساس می کردم جریان برق از تنم عبور کرده .بادیدنش قلبم جوری لرزید که از ترس لو رفتن توی چشماش نگاه نمی کردم.با خودم گفتم عاقل باش تو هنوز بچه ای تحت تاثیر هورموناتی .تو کجا اون کجا.ارزش فکر کردن نداره.برا پیشرفت باید ذهنت آزاد باشه .مثل دختر بچه های احمق نباش.3 سال گذشت هر روز سعی می کردم یه ایرادی ازش بگیرم و بزارمش کنار ولی الکی دست و پا زدم .نتیجه ی تمام تلاشام بدای این که پیش خودم کوچیکش کنم این بود که هر روز عمق علاقم بیش تر شد.عذابمم بیش تر .هر چی بیش تر شناختمش عزیز تر شد .خصلت های بدش هم برام دوست داشتنی شد.می دید اشک و حسرت تو چشمامو .می دید چجوری عذاب می کشم.اما چی کار می کرد بیچاره ما وصله ی هم نبودیم.می دانید این آخر ها خیلی با افتخار به من نگاه می کرد همراه با احترام و دوست داشتن.آخه دست پرورده ی خودش بودم.همون طور که دو تامون دنبالش بودیم قله های پیشرفت رو فتح کردم.پدرم می گفت شیفته اش شده ای .یکی نیست بگوید مگر شیفتگی این همه وقت طول می کشد.مگر شیفتگی آرام آرام در تنت رسوخ می کند ؟ مگر می شود تنها شیفته ی کسی باشی و تمام حرف هایش را بیاد داشته باشی؟ خاطراتش آنقدر واضح اند که انگار همین امروز اتفاق افتاده .اصلا خاطراتش یک درخشش خاصی دارد.انقدر که هر حرف و حرکتی مرا به یاد این خاطرات می اندازد و درخششش چشمانم را کور می کند.اصلا از اولش هم تقصیر من بود همون روز اول باید از لرزش قلبم می ترسیدم .باید جوری پا به فرار می گذاشتم تا دیگر نامش هم به گوشم نخورد.نباید به او انقدر نزدیک می شدم.من ساده ی بی تجربه از کجا می فهمیدم بعضی ها می آیند و دگر هیچ وقت نمی روند .با خودم گفتم این هم مثل بقیه اس .نهایتا یک هفته فکرت را مشغول می کند و بعد فراموش می شود .اما نشد .حتی حالا که مدت هاس که دیگر این جا نیس.ولی اعتیاد فکر کردن به او با من مانده .نه دیگر خبری از لرزیدن دل برای کسی است .نه خبری از دل بستن های یک هفته ای.فقط یک خاطره هر روز تکرار می شود.هیچ وقت نگاه شفاف و اشک آلود آخرش از یادم نمی رود

 5. دعا کنین که نتونه به جز من بره با یکی دیگه
  دعا کنین تورو خدا نمیخوام ازم دور شه خیلی دوسش دارم 💖خیلیییییی امیدوارم که نره با کسی و خیانت نکنه چون اگه بفهمم رفته با یکی دیگه بقران دیوونه میشم 😭😭😭😭

 6. پویا اولین عشقم بوده قبل اون با هیچکس نبودم اصلااااااا چون از پسرا خوشم نمیومد ولی پویا اصلا نمیدونم چیکار کرد که انقد دیوونش شدم عاشقش شدم خودمم نمیدونم اولین عشق و اخرین عشقمه

 7. دوستای من هر روز با ده نفرن میرن بیرون و اینور و اونور بعد من نمیتونم با یه نفر باشم دور ازش فقط در حد تلفنی و پیامک دادن
  واقعا نامردیه خیلی نامردیه

 8. سلام حالم گرفته بد جور عشقم پویا بعد دو سال که با هم بودیم دور از هم اون شیرازه و من کرج یبارم همدیگرو ندیدیم ولی واقعا همدیگرو دوست داریم من که خیلی دوسش دارم و بدون اون طاقت نمیارم یه ماهه که لو رفتیم و ابجیم فهمید که باهاشم و سیم کارتمو ازم گرفت منم داغونم بد جور هر موقع حالم بد بود عصابم خورد بود باهاش حرف میزدم اروم میشدم ولی الان نمیدونم باید چیکار کنم حتی یبارم بهش خیانت نکردم با هیچکس عوضش نکردم حتی پسر عموم که داره خودشو میکشه که باهاش باشم نرفتم با پسر عموم و به پویا جونم خیانت نکردم هیچ وقت بهش دروغ نگفتم باهاش صادق بودم برام دعا کنین که باز بتونم برم پیشش

 9. سلام،من ۲۱سالمه وای تا حالا کسی رو به اندازه ی این پسر دوست نداشتم شبا نمیتونم بخوابم اگرم بخوابم خوابشو میبینم بعدم تا صبح به اون فکر میکنم ولی از حس اون اصلا مطمعن نیستم هر جا منو دوستام میریم هستو به گفته ی دوستام نگاش روی ماست وحتی یه بار دوتا از دوستاش طرف ما هولش میدادن یه بارم واستادن تا منو دوستام از اتوبوس پیاده شیم بعد راه افتادن ولی بیشتر دوستاشن که عکس العمل دارن چند باری نگاش کردم ولی ـخیلی یواشکیو سریع خجالت میکشم خیلی دوسش دارم نمیدونم اونم میخاد منو یا نه اخه ترم اخرن اگه برن من دیونه میشم وقتی میبینمش صورتم قرمز میشه ومداغ دستوـپاهامم میلرزه اینا یعنی چی خیلیم بهش فکر میکنم به نظرتون علاقه داره به من اگر نیاد طرفم من برم پیشنهاد بدم بدش نمیاد اخه خیلی نگاه میکنه ولی تا حالا نیومده جلو

 10. من با یه اقایی هستم ایشون زن و بچه داره ولی میگه با زنش مشگل داره زنش از زیبایی چیزی کم نداره و دوسش داره ولی اخلاقا بهم نمیخورن و اون اومده سمت من به خاطر من ۳ ساعت راه رو میاد تا منو ببینه میگه اخلاقاتو دوس دارم مثه خودمی منم تا حالا به طور جدی با کسی دوست نبودم فقط در حد چت ولی از این خیلی خوشم میاد و برا همین بهش پا دادم و دوسش دارم همشم بهش فکر میکنم ۱۵سالم ازم بزرگتره ولی انگار ۵ سال ازم بزرگتره رفتاراش خیلی خوبه منم موقعیت ازدواج های خوبی دارم زیاد راضی به ازدواج نیستم چون دوست دارم کنارش باشم ولی میدونم مال من نیست واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم میترسم تو زندگی جدید موفق نباشم چون اونو دوسش دارم ..

  • چرا فکر میکنی مال تو نیست؟اشتباه ما ادما همینه ک فور میکنیم حتما باید ازدواج کنیم تا طرف مقابل مال خودشخص باش…فکر میکنیدوسیله هستیم..نه..مهم دلتاتون متعلق بهم دیگه اس..مهم علاقه درک و چیزای دیگه اس..همین یک رابطه و یک دوستی ایجاد میکنه و مهم و با ثبات..و همین میشه ک دو تا ادم متعلق ب هم میشن..و میشن واس هم..حال میخاد زن داشت باشه یا شوهر..فرقی نمیکنه..

  • اگه ادم خوبی بود به زنش خیانت نمیکررد

 11. با پسر عمه م نامزاد هستم ❤
  دوسش دارم قد تموم دنیا اونم منو دوس داره از چشم هاش میخونم
  ولی یه مشکل داره که با یه دختره توی تلگرام حرف زد بهش شماره داد از اون موقع اینه قبل نیستم نمیتونم درک ش کنن
  من از اول عاشق پسر عموم بودم اونم میگفت دوستم داره اما به بعضی از دلیل خواستگاری شو رد کردم اما الا پشیمون نیستم فقط از رفتارهای نامزادم یکم 😢 دلم شکسته

 12. سلام من یکی رو دوست دارم و اون هم منو دوست داره اما دوستاش نمی زارن با من باشه چون اونا منو دوست دارن چند بار به من گفتن ن جواب کردم توروخدا بگید چکار کنم ممنون

 13. منم عاشق یه دخترم 3 ساله ولی هرکاری میکنم نمیتونم بهش بگم هم مسافتا دوره هم فرهنگا نمیدونم چیکار کنم دارم دیوونه میشم 😥😥😥😥😥

 14. سلام،
  منم یه همکلاسی دارم دوساله که گذشته تواین دوسال خیلی بهم توجه میکنه، نگاههای طولانی توکلاس که بقیه بچه های کلاس هم میگن که وقتی نگات میکنه انگارهیچ کسی رودیگه نمیبینه وهربارچشم توچشم میشیم لبخندمیزنه،چندبارباهم جروبحث کردیم اما هرباریجوری فاصله هابرداشته شده واون اومده سمتم اماخیلییییییییی مغروره ومنطقی…وهمیشه بهم گفته که موقعیت ازدواج نداره وبایددرس وسربازیش تموم بشه…هیچ وقت بهم کوچکترین ابرازعلاقه ای نکرده وبیشترحرفاش کل کل واذیت کردنم اماروم خیلی تعصب داره…چندباری هم بهم غیرمستقیم گفته حس خاصی بهم نداره…امابارفتاراش تضادداره…
  منم خیلی بهش دلبسته شدم امادچاردوگانگی شدم وواقعانمیدونم چکارکنم…

 15. یه کسی بود به مدت یه سال خیلی خوب بودیم….از اون مدلا که چند بار اعتراف کرده بود ولی جدا از اینها فقط چشماش …. همه چیزو میگفت… این فقط حس من نبود بلکه همه بهم میگفتن….ولی من قدر ندونستم و بی محلی میکردم( کرم داشتم) ولی خدا شاهده منم دوسش داشتم…. کلیی خاطره داشتیم و داریم یه عالمه خاطره هیجان و بهترین روزهای عمرم رو سپری کردم … اما چند ماه بعد با پیدا شدن کسی تو زندگیمون نه تنها از من بلکه از همه دوستاش فاصله گرفت!!! عینه آلزایمر!!!! انگار از اول هییییچییی نبوده!!!! هیچی!!!ولی گاهی اوقات… چشماش همون بود!! رفتارش همون بود!! بعضه مواقع میگم تقصیر خودم بود با سردی های من یه جوری قطع امید کرده!!! و الان ٣ میگزره هرروز میبینمش…. ولی… آخه مگه میشه آدم همه چیو فرااموش کنه؟؟؟؟ اون همه خاااطره؟؟؟ پس چی شد؟؟ تکلیف من چیه؟ چرا نگاهش همونه ؟ به خدا توش کلیی حرفه؟؟ شاید من اینطوری حس میکنم!! و چیزی نبوده؟ ولی آخه نمیشهه!! به خدا نمیشه؟؟ یعنی من توهم زدم؟ و زده بودم؟
  ولی دیگه اون آدم قبلی نیست! خیلی عوض شده … خیلی دیگه نمیشناسمش!
  تورو خداا کمکم کنین دارم دیوونه میشم !!! دعاترن میکنم♥️♥️♥️ مرسی منتظرم

  • مطمعنم با این چیزایی که شما گفتین اون هدفش از دوستی یا دوست داشتن شما توی ذهن خودش هرچی که هست ازدواج نیست!

  • اون برای همیشه از رفتار سرد شما خسته شده و هرگز به شما باز نخواهد گشت و این به این معنا نیست که دوستتون نداشته باشه
   اما برای همیشه تصمیمش رو درباره شما گرفته و به شما حتی نزدیک نخواهد شد حتی میدونه شما دوسش دارید و خاطره هاش یادش نرفته،اما چون از رفتار شما ناامید شده و زبان دوست داشتن شما رو دوست نداره هرگز نمی آد مخصوصا اگر با شخصی رابطه پیدا کرده باشه که برعکس شما باشه رفتارش، حتی اگر اونو دوست نداشته باشه به اندازه شما

 16. من نمیتونم عاشق بشم…با خیلیا بودما…ولى بعد یه مدت ولشون کردم همیشه اینکارو میکنم…شاید از رو ترسمه نمیدونم…

  • شاید تنوع طلبی.چون رابطه های مختلف بادیگران باعث میشه طرف کم کم تنوع طلب بشه..ولی خودش اون لحظه متوجه نباشه..

 17. من با فامیلم یه سال عاشق هم بودیم بعد از اون اومد خواستگاری و 3 ماه باهم دوست بودیم هردومون هردوی این نشونه هارو داشتیم ولی یه اتفاقاتی افتاد که از هم جدا شدیم و الان نزدیک 3 ماهه که خبری ازش ندارم…به نظرتون چیکار کنم؟ من خیلی عاشقشم نمیتونم بدون اون زندگی کنم😔

 18. عشقم همه این مواردوداره😍👋

 19. عاشق شدم امانمیدونم طرف مقابل دوسم داره یا ن اما بخاطر من ۸۰۰کیلومتریابیشتر اومد تامنو ببینه میگه دوستم داره باورش دارم قصدش ازدواجه ۱۱ سال از من بزرگتره اما فک کنم خونوادم مخالفت کنن بچه ها برام دعاکنید بدجورعاشقیم

 20. تاحالا تجربه نکردم

 21. واااااای واقعا مطالب معرکه ای بود. کسی که دوستش دارم تقریبا همه این علائم رو داره . خیییییلی ازتون ممنونم مررررسی

 22. سلام خوبید من مدت کوتاهی با یه آقایی آشنا شدم خیلی ازش حس خوبی گرفتم و توی خیلی از موارد باهم هم عقیده ایم کم کم این اتفاقات باعث شد که احساس کنم عاشقشم اما اون دنبال یه رابطه دوستی و دنبال رابطه جدی نیست من هر روز بیشتر وابسته اش میشم اما اون نه ،نمی تونمم تموم کنم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

 23. اسمش سجاد ه. عاااااااشقشممممم. باتمام وجووووودم. هیچوقت عشق رواینجوری حس نکرده بودم.همیشه فکرمیکردم هیچکس نیس ک تواین دنیاواقعادوسم داشته باشه.اما سجادبهم ثابت کردکه منم لیاقت عشق واقعی رودارم.بهم نشون دادعشق حقیقی یعنی چی. باتماااام وجودم دوسش دارم وبعدخدا،میپرستمش. ۱تار موهاشو بادنیا عوض نمیکنم.حاضرم دنیانباشه اگ عشقم ی لحظه واسه من نباشه.خداحفظش کنه واسه من💗

 24. برام دعا کنید .

 25. به نظر من
  زیباترین باختن ها باختن به کسی هست که دوستش داری ،شکست خوردن از کسیه که تمام زندگیته سختی کشیدن به خاطره کسیه که بدون اون آسمون این دنیا برات تیره و تاره و عشق ورزیدن به کسیه که بدون اون دلت نمیخواد یه ثانیه هم تو این دنیا باشی ….کاش بگه….میشه خدا
  اگه نشد هم مواظبش باش چون خیلی سربه هوا

 26. سلام من از یکی از هم کلاسیام خیلی خوشم میاد .هم سنیم اسمش پویا ولی اون فک میکنه من ازش بدم میاد چون زیاد باهاش خوب رفتار نکردم سره یه سری مسائل ولی خیلی دوسش دارم الان که داره دانشگام تموم میشه… گذشت این همه وقت نه اون گفت نه من ایشالله با هر کی اذدواج میکنه خوشبخت بشه من که دیگه نمیبینمش امیدم به آخرین امتحانه که چیزی بگه البته جدی که مطمئنم نمیگه .ایشالله همه عاشقا به عشقشون برسن .

 27. من قبلا عاشق پسر عموم بودم اونم منو دوست داشت
  ما نامزد کردیم ولی بعدش نمیدونم اصلا چی شد ازش متنفر شدم الانم دیگه باهاش رابطه ندارم
  دارم با پسری به نام ارکان میحرفم عاشق هم هستیم فقط این
  اگه عشق باشه هیچ وقت جدایی نمیشه اون منو دوست نداشته که اخلاقش گند زد به زندگیمون
  ولی ارکانو دوستش دارم

 28. شهرامم نفسمهههههه همهههه زندگیمه بدون اون ایشالا حتى یه شبم عمر نکنم ❤ میمیرم برات عشقم دوست دارم یه عالمه

 29. عشقم یک ماهه که ترکم کرده و تنهام گذاشته.شب و روز بهش فکر میکنم و انتظار میکشم شاید اونم دلش برای من تنگ بشه
  توروخدا دعا کنین که دوباره برگرده و با هم باشیم.دلم براش خیییییلی تنگ شده?

 30. دعا کنید اونم عاشقم باشه و با هیچ دختره دیگه ای نباشه?????

 31. نمیدونم عاشقم هس یا نه

 32. منم عاشق پسر عمومم خیلی سمتم میاد اما حرفی نمیزنه چکار کنم کمکم کنید

  • تو اصلا نباید عشقتو بهش اعتراف کنی.
   چون پسرا از دخترای مغرور خوششون میاد.
   درضمن اگه بهش بگی و اون قبول نکنه خیلی ضربه میخوری.
   و غرورتم خرد میشه.

  • منم همین مشکلو دارم . خیلی کلافم که تکلیفمون با هم مشخص نیست

  • به نظر من همین که پسر عموتون خیلی سمت شما میاد عاشقتونه…ازتون میخام درباره بقیه پسرا که ازتون کاری میخان جلو پسر عموتون خیلی خیلی سرد جوابشون رو بدید…….اگه شما هم عاشقشین یه جوری بهش بفهمونین عاشقین چون ممکنه که بره و نا امید بشه………….من یه پسرم و عاشق دختر عموم هستم……خواهشن پسر عموتون رو درک کنین

  • مطمئنی که بسر عموت دوست داره
   اگه واقعا دوست داره و دوسش داری کم کم باهاش حرف بزن و خودتو بهش نزدیک کن
   مثلا بگو بیا باهم بریم بیرون یا یه فکر دیگه کلاس زبان میره تو ام برو همون کلاس زبان نگران نباش کم کم نزدیک میشین

 33. برام دعا کنید عاشقم شه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *