یکشنبه ، ۸ خرداد ۱۴۰۱
خانه / اجتماعی و خانواده / فهمیدن میزان عشق طرف مقابل

فهمیدن میزان عشق طرف مقابل

فهمیدن میزان عشق طرف مقابل
فهمیدن میزان عشق طرف مقابل

آیا او مرا دوست دارد؟

شاید فهمیدن این موضوع به مرور زمان امکان‌پذیر باشد اما اگر می‌خواهید در‌‌ همان مراحل اولیه به این موضوع پی ببرید لازم است زبان بدن آن شخص را بلد باشید. این روش به صورت قطعی نمی‌تواند به تمام سوالات ما پاسخ دهد اما با کمک آن می‌توانیم تا حدودی این موضوع را تشخیص دهیم. در این شماره پویا ودایع، سخنران و مدرس زبان بدن به شما می‌گوید چطور می‌توانید یک خواستگار عاشق را تشخیص دهید.

چشم‌ها

اگر زمانی که با خواستگار یا نامزدتان به گردش می‌روید در اغلب اوقات چشمان نامزدتان به شما دوخته شده است، نشانه این است که او عاشق شماست و اطلاعات درونی و شخصیت پنهان شما را واکاوی می‌کند اما اگر زمانی که با یکدیگر هستید چشمان او به اطراف می‌چرخد؛ این حالت می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که او در انتخاب خود مردد است. البته هر نگاه به اطراف نشانه این مردد بودن و شکاک بودن نیست. افرادی که در انتخاب مردد هستند سعی می‌کنند به دفعات مختلف از نگاه مستقیم پرهیز کنند.
مرد‌ها مغزی تصویری و کاملا مبتنی بر تصاویر دارند. زمانی که یک مرد نامزدش را می‌بیند دوست دارد دوباره به او نگاه کند. مردمک چشم افراد عاشق بزرگ‌تر می‌شود و فرد دارای چشم‌های شفاف‌تر و درشت‌تری می‌شود که حس خیس بودن یا اشک‌آلود بودن به او دست می‌دهد.

عشق یک بیماری دوست‌داشتنی است

با تصویر‌برداری از افراد عاشق، پژوهشگران دریافتند یک نقطه خاص در تصاویر مغزی بیشترین ارتباط را با عشق دارد. این نقطه مسئول بیشتر اعمال حیاتی مانند خوردن، آشامیدن و حرکات چشم است. دانشمندان روی این موضوع تحقیق کردند و متوجه شدند همانند خوردن، خوابیدن و… عاشق شدن هم جزء نیازهای بدنی و روحی ماست و جالب است بدانید روان‌شناسان هم بیشترین شباهت را بین عشق و یک بیماری خاص روانی به نام وسواس اجباری مشاهده کرده‌اند.

در این بیماری، افکار خاصی به مغز هجوم می‌آورد که فرد از آن‌ها گریزی ندارد؛ این افکار او را مجبور به انجام رفتارهای خاصی می‌کند که اگر انجام ندهد دچار اضطراب و استرس زیادی می‌شود. درست مانند شخصی که وسواس دارد و خانه و محل کار خود را روزی دو بار تمیز و گردگیری می‌کند. این علاقه شدید قلبی یا‌‌ همان عشق در ظاهر نشانه‌های بالینی شبیه بیماری وسواس اجباری دارد که از نظر آزمایشگاهی هم به آن شبیه است. در بیماری وسواس اجباری، یک ناقل خاص در سلول‌های پلاکت خون بیمار افزایش پیدا می‌کند.
پژوهشگری به نام مارازیتی، افراد عاشق را به این طریق آزمایش کرده و به این نتیجه رسیده که آن‌ها هم درست همین حالت را دارند، پس عشق حالت وسواس اجباری ایجاد می‌کند در آن فرد عاشق دچار افکار و عادت‌های خاصی می‌شود که نمی‌تواند از دست آن‌ها خلاص شود؛ مثل دیدار‌های پی در پی، تماس گرفتن مکرر با طرف مقابل خود و فکر کردن مداوم به او که عملکرد عادی مغزش را مختل می‌کند.

زبان بدن افراد عاشق

افراد عاشق همان‌طور که گفتیم دچار فعل و انفعالاتی می‌شوند که مغز وظیفه انتقال این اطلاعات و حالت‌ها را به اندامشان برعهده دارد، در نتیجه بدنشان دچار تغییر و تحول خواهد شد. بسیاری از نشانه‌ها وجود دارد که می‌توانیم از روی آن‌ها حدس بزنیم یک فرد عاشق شده است یا خیر. برخی از راه‌های ابراز اطلاعات مربوط به احساسات از طریق زبان بدن فرد عاشق حالات چهره، تماس چشمی، صدا و زبان بدن است. به این ترتیب هر یک از این حالت‌ها دارای نشانه‌های مخصوصی هستند که می‌توانند در رفتار غیرکلامی ما انسان‌ها دیده شوند.

لبخند زدن

زمانی‌که نامزدتان به شما علاقه‌مند است، عمیق و صمیمی به شما لبخند می‌زند. اگر او لبخندی خشک و مصنوعی دارد انگار که آن لبخند به زور به او دیکته شده است. در این صورت بهتر است بدانید او از روی ادب کنار شماست و به محض اینکه فرصتی پیدا کند، شما را ترک خواهد کرد. لبخند مصنوعی را می‌توانید از هماهنگ نبودن ابرو‌ها با گوشه‌های لب در خندیدن تشخیص دهید.
در خندیدن واقعی گوشه‌های لب بالا و ابرو‌ها کمی مچاله می‌شوند. افراد عاشق سعی می‌کنند جوری بخندند که لبشان به گوشه کشیده‌تر شده و دندان‌های آن‌ها همراه چشم‌های گرد شده دیده می‌شود. آن‌ها خندیدن را با چشم‌هایشان هم اجرا می‌کنند و می‌توانید آثار خندیدن یک عاشق را در چشم‌های گرد شده او هم ببینید.

شخصیت

مردی که به نامزدش علاقه داشته باشد سعی می‌کند در مقابل او مانند یک جنتلمن رفتار کند. کمک می‌کند تا مانتو یا پالتویش را بپوشد، مراقب اوست و سعی می‌کند زندگی را برای او ساده‌تر کند. با این نشانه‌ها می‌توانید بفهمید که مادرش او را به خوبی تربیت کرده و این علامتی است برای اینکه بفهمید علاقه مرد به نامزدش چقدر واقعی است و فقط از روی ادب با خانم‌ها رفتار نمی‌کند. این نوع مردان همیشه در تمام موارد اولویت را با خانم‌ها می‌دانند و در موضوعات مهم در زندگی با آن‌ها مشورت می‌کنند.

مردانی که زبان عشق ندارند

بسیاری از مردان علاقه‌شان را پشت حرف‌های آزاردهنده و نیش‌دارشان پنهان می‌کنند. آن‌ها ممکن است جوک یا حرف خنده‌داری بزنند یا نامزدشان را دست بیندازند اما این نوع مردان با کار‌هایشان در واقع به خانم‌ها نشان می‌دهند که عاشقشان هستند. ادبیات اغلب آقایان در این نوع خشونت کلامی خلاصه می‌شود و به مرور زمان هم خانم‌ها به این نوع ادبیات عادت می‌کنند.

زبان بدن افراد عاشق در اجتماع

افراد عاشق وقتی در مقابل معشوق قرار می‌گیرند بدن خود را به فرد مورد علاقه مایل کرده و سعی می‌کنند که همیشه رو به او قرار گیرند. در آقایان معمولا بدن به صورت یک حمایت کننده و در برگیرنده است و در خانم‌ها بدن کوچک و ضعیف‌تر نشان داده می‌شود تا حمایت مورد نیاز را از مرد دریافت کند. مرد‌ها غالبا دوست دارند نامزدشان در سمت چپشان قرار گیرد و اندازه یک کف پا هم فاصله راه رفتن مرد از خانم بیشتر باشد.

موقع راه رفتن مرد با کج کردن سر به سمت نامزدش سعی در ارتباط چشمی با او دارد. بیشتر وقت‌ها افراد عاشق مات و خیره به یک نقطه نگاه کرده و از شنیدن صدای بیرون و خارجی اجتناب می‌کنند. سر فرد عاشق معمولا متمایل به یک طرف است و سعی می‌کند هنگام شنیدن هم لبخند کوچکی بر لب داشته باشد و با حرکات سر معشوق خود را همراهی می‌کند.

بازو‌ها

زمانی‌که نامزدتان با دستانی باز به استقبال شما می‌آید، نشان‌دهنده علاقه به ایجاد صمیمیت و آشنایی بیشتر است اما اگر کسی بازو‌هایش بسته باشد به این معنی است که او علاقه ندارد شما به حریم شخصی‌اش وارد شوید. دست‌های عرق کرده و بازی کردن با وسایل دم‌دست خود یکی از نشانه‌های عاشق شدن مرد‌هاست.

شانه‌ها

زمانی‌که مردان در حال صحبت و گفت‌وگو با نامزد مورد علاقه‌شان هستند شانه‌هایشان به‌طور غیر ارادی به سمت جلو خم می‌شود. این کار به خاطر بهتر گوش کردن به فرد مقابل انجام می‌شود. این حالت نشان‌دهنده این است که آن مرد می‌خواهد شما در مرکز توجهش باشید و تمام تمرکز و توجهش به شماست.

اندام بالاتنه

زمانی که مردی با نامزدش قدم می‌زند، سینه‌اش را جلو داده و بازو‌هایش به عقب متمایل می‌شود. این حالتی است که مردان سعی می‌کنند جنس مخالفشان را با آن تحت تاثیر قرار دهند و قدرت و استواری خود را به دیگران نشان دهند. معمولا هم تنفس‌های عمیق و بلندمدت می‌کشند یا تپش قلب ناشی از هیجان را کنترل می‌کنند.

پا‌ها

اگر مردی به نامزدش علاقه‌مند شده باشد سعی می‌کند در راه رفتن خانم را راهنمایی کند یا هنگام ورود به محل خاصی بعد از خانم حرکت کند حتی در را برای خانم باز کند و صندلی‌اش را به جلو بکشد. موقعیت و حالتی که او به خود می‌گیرد نشان‌دهنده میزان صمیمیت و علاقه او به نامزدش است. او سعی می‌کند نامزدش را حمایت کند و به طرف مقابل بفهماند که همیشه در کنار اوست.

نشستن فرد عاشق

فرد عاشق برای فرار از دیده شدن استرس‌ها و علائم ظاهری، متمایل به جلو می‌نشیند و نشیمنگاه خود را از صندلی کمی فاصله می‌دهد. او با این کار به نامزدش توجه کرده و خود را به او نزدیک‌تر می‌کند و البته در تلاش است بدن خود را کنترل کند.

افراد عاشق موقع نشستن سعی می‌کنند روبه‌روی یکدیگر بنشینند اما در روابط بسیار نزدیک‌تر سعی می‌کنند کنار هم و در یک محل قرار گیرند حتی برای استفاده از یک بشقاب برای غذا و نوشیدنی ترجیح می‌دهند کنار هم بنشینند.

افراد عاشق موقع نشستن سعی می‌کنند هیچ مانعی روبه‌رویشان نباشند و هیچ چیز خارجی بین آن‌ها قرار نگیرد. لباس‌های اضافی و وسایل اضافی خود را در کنار دیگری قرار می‌دهند و از فاصله انداختن یا مانع گذاشتن بین خود و نامزدشان پرهیز می‌کنند.

این افراد هنگامی که می‌نشینند و به گوش کردن و نگاه کردن نامزدخود ادامه می‌دهند، مشت خود را گره می‌کنند و کنار سر می‌گذارند و با علاقه و یک حسرت کوچک به فرد خیره می‌شوند.

منبع: پورتال سی گل

همچنین ببینید

کلمات کلیدی انرژی مثبت

کلمه ها و اندیشه ها دارای امواجی نیرومند هستند که به زندگی مان شکل می …

۱۴۵ نظرها

 1. ساده نباشید عاشق نشید حتی اگر مردید، من با ۲۰ سال سن عاشق شدم بدجورم شدم ، میگفت دنیاشم میگفت آخرین عشق دنیاشم میگفت قدر ستاره های آسمون دوسم داره ، میگفت عشق دنیاشم ، میگفت میخواد بیاد خواستگاریم ، میگفت درمون برداشتم، ولی میدونید آخرش چی شد سر یه ماه نشد فهمیدم با یکی دیگست زیر پام خالی شد تکیه گاهم رفت زندگیم نابود شد ، ولم کرد رفت دیگه برنگشت خواستم بذارمش کنار ولی نتونستم چون دنیامو گرفته بود ، چون شده بود تموم وجودم ، هر کاری که بگید کردم ولی برنگشت ، آخرش خودکشی کردم اصلا براش مهم نبودم و به راحتی گذاشت رفت حتی حالمم نپرسید، این همون آدمی بود که میگفت دنیاشم ولی…….
  میدونید حالا چه اتفاقی افتاده ؟!
  هیچ من موندم و یه حال بد و یه قلب شکسته یه دل پر از غصه ، یه دنیا دلتنگی ، یه مغز پر از خاطراتش ، اون راحت رفت الانم داره کیف دنیا رو میکنه ولی من زندگیم نابود شد ، فقط میتونم بهتون بگم عاشق نشید چه تو سن پایین چه تو سن بالا عشق سن و سال نمی شناسه فقط ذره ذره نابودت میکنه ، این عشقای قشنگ قشنگی هم میبینید فقط تو کتابا و فیلماست گول نخورید همین 🙂💔🥀

 2. ساده نباشید عاشق نشید حتی اگر مردید ، من با ۲۰ سال سن عاشق شدم بدجورم عاشق شدم میگفت تنها عشق دنیاشم میگفت زندگیشم میگفت دوسم داره میگفت میخواد بیاد خواستگاریم میگفت هیچ کس جز من به چشش نمیاد یک ماه بعد فهمیدم با یکی دیگه هم بوده زیر پام خالی شد تکیه گاهم رفت زندگیم نابود شد ، هر کاری کردم نتونستم بذارمش کنار تصمیم گرفتم برش گردونم ولی برنگشت هر کاری که بگید کردم آخرش خودکشی کردم اصلا براش مهم نبودم به راحتی گذاشت رفت حتی حالمم نپرسید ، این همون کسی بود که میگفت دنیاشم ولی ……
  الان من موندم و یه قلب شکسته و یه دل پر غصه یه دلتنگی که نفسم رو بریده آدمی شدم که از همه متنفرم از عشق از دنیا از همه چی فقط تنها چیزی که میتونم بگم اینه که عاشق نشید این عشق های قشنگ قشنگی که میبینید فقط تو کتابا و فیلماست گول نخورید همین 🙂💔🥀

 3. خب عشق سخته
  من ۴ ساله زجر عشق رو دارم میکشم جرعت نداشتم لهش بگم دوسش دارم تا این که حدود ۵ ماه پیش بهش ابراز علاقه کردم اما رفت و توجه نکرد
  وقتی رفت کم کم نابود شدم حدود ۵ ماه پیش رفت و من حالم خیلی بد بود ولی الان که با قانون جذب عشق آشنا شدم زندگیم سرشار از انرژی مثبت وقتی من عاشق خودم هستم و برای خودم ارزش قائل شدم فهمیدم که تغییراتی در رفتار طرف مقابلم به وجود اومده اونم دوسم داره و کاملا با نگاهاش بهم میفهمونه براش مهم هستم و برگشت پیشم و به خاطر همه کارهایی که کرد معذرت خواست فقط یه توصیه دوستانه اگه می خوای کسی دوست داشته باشه اول باید خودت عاشق خودت باشی

 4. پشمااااممممم…12 ساله ها هم عاشق میشن؟ :/

 5. سلام منم ۱۲ سالمه و چهار ساله عاشق پسر همسایمون شدم
  ماجرا از اونجا شروع میشه که یه خانمی همسایمون بود در واقع معلمم بود من کلاس دوم بودم وقتی سال تحصیلی تموم شد اون خانمه رفت و اون پسره که الان چهار ساله گرفتارش شدم با خونوادش اومدن
  وقتی همو میبینیم خیره میشه تو چشام نمی‌دونم دوسم داره یا نه ولی خودم دوستش دارم به طوری که دیگه شب و روز ندارم
  خواهش میکنم التماس میکنم کمکم کنید یعنی دوسم داره ؟؟؟ بهم بگید

  • دختر خوب آخه مگه تو چند سالته !!!!!!!!!!!!!!
   تو الان باید با عروسکات خاله بازی کنی والا ما که ده سال از تو بزرگتریم اینقدر تو جو نیستیم
   بعدشم اینو بدون که هوا و هوسه و دیر یا زود از سرت میپره
   به عنوان یه دوست بهت بگم که جامعه ما پر از آدمهای گرگ صفته پس خیلی مراقب خودتو و دل پاکت باش*

  • اره عزیزم دوستت داره، عشق سن و سال نداره و شاید بتونم به جرعت بگم عشق در دوران کودکی شیرین ترین و خدائی ترین عشق هاست ولی متاسفانه در جوامع مذهبی و یا سنتی زیاد مورد قبول نیست، عزیزم پسر ها خیلی خجالتی هستند و خیلی از خودشون در مقابل دختر ها نا مطمئن ، اگر اون به تو خیره میشه حتما عاشقت هست.

 6. ای بابا عشق چیه ….چی میگین شما ها .. یکی میگه کاش دوسم داشته باشه اپتیکی میگه دوگانگی دارم نمی‌دونم دوسم داره یا دوسم نداره….تجربیه چندانی از عشق و عاشقی ندارم ولی فقط یه جمله دارم که بگم.عشق آدما رو تباه می‌کنه.بهتره بجای طلب عشق های زمینی زود گذر و خوشحالی های لحظه ای دنبال پیشرفت و طرقی باشیم .به عنوان یه دخترم هرچقدر عاشق بودین هرگز هیچ قدمی برای کسی که قدمی براتون برنمیداره برندارین. عاشق واقعی یه روز پیداش میشه پس خودتون رو هیچ وقت دست کم نگیرید و تا میتونید خودتونو واسه این پسرا بگیرید.چون ما زنا مثل الماسیم و هر خری لیاقت ما الماسا رو نداره. تو سال جدید سلامت و پیروز باشید.

  • حق با تو ه ولی تو از عشق چیزی نمی فهمی با این که ۱۲ سالمه خیلی واسه عشقم درد کشیدم
   میدونی چند بار براش پام به بیمارستان کشیده شده ها نه تو که نمیدونی عشق چیه
   درست ما دخترا الماسیم ولی پسرا هم مثل الماس یابن
   تو از بت هم بد تری تو از عشق نمیفهمی عاشق نشدی که فقط مغرور بازی در آوردی تا دوست داشته باشن ت
   ولی ….
   مزه ی عشق رو باید چشید
   تو عاشق نشدی تو فقط کسی رو دوست داشتی عشق یعنی شب و روزت بشه اون افت تحصیلی کنی
   هه هه تو از بت هم بدتری

  • من الان ۴ ساله دارم زجر عشق نیکشم

  • افرین دقیقا بت موافقم

  • نمیدونم چی باعث شده به زندگی اینجور نگاه کنی، ولی اینو بدون پیشرفت برای ما ادمها فقط یک سراب است، هیچکس پیشرفت نمیکنه حتی میلیاردرها، پیشرفت واقعی و معنی واقعی زندگی عشق ورزیدن و عاشق شدن و معشوق شدن است، از کسانی که لحظه مرگشون فرا رسیده سئوال شده یا از کسانی که مرده اند و باز زنده شده اند که چه احساسی دارند، همه بدون برو برگرد گفتن فقط داشتن عشق و عاشق بودن معنی زندگی هست و پول و ثروت و تحصیل و مقام هیچ هیچ هیچ معنی و ارزشی براشون نداشته و نداره.

 7. من خودم الان گیج شدم نمیدونم یارو دوسم داره یا دوسم نداره چون اون هعی تو مغزش با خودش درگیر . ما اول همو شناختیم و بعد عاشق شدیم و اونم به من اعتراف کرد و خیلی خوب و دوس داشتنی ولی ی دفع ی حرفی میزنه ک انگار رل نیستیم و میرینه
  اون زیاد نگام میکنه و لبخند میزنه و خیلی مهربونه ولی نمیدونم چرا پشت پیم میرینه و گاهی ی حرفایی میگ . ی کم ب نظر دیگران نیاز دارم

 8. من اکثر کامنتارو خوندم..یه چیز بین همه مشترک بود یه بابایی رو دوست دارین اما نمیدونید اونم دوستون داره یا نه..به عنوان تجربه عرض کنم من همین جوری بودم به دو نفر حتا نفر دوم شدید تر تا اینکه خدا من رو با ادمی روبرو کرد که خودم بشناسم..لطفا دنبال کسی نباشید فکرای زیاد راجع به اون آدم علاوه بر اینکه عیبهاش رو میپوشونه..علاقتونو به اون شخص چندین برابر میکنه(چه بسا اون فرد لایق دوست داشتن و احساسات پاک شما نباشه)چه دختر چه پسر ..و همینطور باعث میشه از زندگی روزمرتون فاصله بگیرید و حتا شده ۸۰ درصد تایمتونو تو روز به اون فرد فکر میکنید اونقدر که خوابشم میبینید یا هر حرکت کوچیکشو نسبت به خودتون علاقه اون فرد تصور میکنید..به جای این کمی اعتماد به نفستونو بالا ببرید و هر کاری که لازمه بکنید تا به اون شخص فکر نکنید و به این باور داشته باشید که خدا براتون بهترین سرنوشتو تو زندگی دنیا رقم زده جوری که راضی باشید از زندگی فقط باید صبر داشته باشید یه روزی یه جایی قلبتون شمارو راهنمایی میکنه تا ادم درست رو پیدا کنید کسی که با همه ی ملاک هاتون جوره.لبخند بزنید و دایم به این فکر نباشید اینجوری باشم از من خوشش میاد یا اونجا برم که ببینمش یا حتا این جوری لباس بپوشم که نیمه گمشدم جذبم بشه چه میدونم.علایمش چیه و اینا.. کسی که قرار باشه باشه ،میاد هر جوری که باشید سعی نکنید ادمارو بزور نگه دارید اتفاقا باید خوشحال باشید که خود واقعیشونو دارن بهت نشون میدن و تو بار دیگ این فرصت رو داری تا با آدم جدیدی تو زندگیت روبرو بشی کسی که قدرتو بیشتر بدونه:)

  • افرین عزیزم، چقدر فهمیده و دانا هستی شما، من ۴۷ سالمه و در امریکا زندگی میکنم و عاشق یک دختر ایرانی هستم که بنا به دلائلی نمیتونم بهش نزدیک بشم و صاف و پوسکنده همه احساساتم رو بهش بگم و اون هم گاهی یجوری رفتار میکنه انگار که دوستم داره و گاهی برعکس خیلی اذیتم میکنه، من الان دو سه ساله دیوانش هستم و میپرستمش ولی یادم میاد اونزمان که عاشقش نبودم به نظرم یک دختر زشت میامد یا اینکه یکسری از کارهاش خیلی بنظرم اضافه یا اشتباه میامد ولی الان اگر دری وری هم بگه به نظرم شیرین ترین ترانه میاد، من نمیدونم چند سالته ولی خوب مسئله رو فهمیدی و شرح دادی، ممنون ازت

 9. رابطه اگر تا آخرش یک رنگ و یک دست باشه میشه گفت عشقی هم هست، ولی بعد یک مدت همه چی یکنواخت و سرد میشه پای دروغ و خیانت و… میاد وسط اون موقع که متوجه میشی همش در حد خواب بود.

 10. همه چی خوب بود چرا رفت 🙁

 11. مهسا غفوریان ابراهیمی

  خیلی درسته .

 12. سلام
  من به شخصه تو زندگیم به یه تجربه رسیدم اینکه همه ما آدما تو زندگیمون تو دوره های مختلف از یه سری از آدما خوشمون میاد شاید یه نفر خیلی برامون با بقیه فرق پیدا کنه و عاشقش بشیم ولی دخترا هیچ وقت به عنوان یه دختر شما پیشنهاد ندید یا به عبارتی شما ابراز علاقه نکنید چون دوره جوانمردی مرد الان اگه یه دختر به یه پسر ابراز علاقه کنه اکثرا یا هوا برشون میداره که چه اعجوبه ای باشن در حالیکه به چشم اون دختر اون پسر یه اعجوبه نمایان شده شاید به چشم بقیه هم اصلا نیاد ولی از اون لحظه به بعد بعضی هاشون براتون کلاس میزارن بعضی هاشون دیگه نگاتونم نمیکنن وبعضی هاشون فقط بازیتون میدن شاید هم یکی بیاد خواستگاریتون ولی مطمئن باشید تو هر بحثی میگه تو افتادی دنبالم همون اول خدا گفت زن به ناز هست و مرد به نیاز خواهشا جای این دو تا رو عوض نکنید شاید الان پسرا بگن شما دخترا هم اینطوری هستید ولی یه زن خیلی شکننده تر و ظریف تر و حساس تر از پسره

 13. من سالهاست که عاشق پسرخاله ام هستم اونم منو دوست داره اما توی این سالها همه درد ودل و غم وغصه اش برای من بوده ود استان بارها از کسانی خوشش اومده را برام تعریف کرده منو به چشم خواهرش میبینه اما از آتش درون من خبر نداره همه را دورش دید الا من هر وقت که میبنمش انگار آتش زیر خاکستر را فوت کردی تا مدتها به هم میریزم بعض وقتها خیلی کلافه میشم اما هیچ رقم راه نداره بهش بگم به هیچ وجه چون میدونم به چشم خواهری نگام میکنه. دیگه خسته شدم یک وقتایی دعا میکردم عاشقم بشه اما الان میدونم اون اصلا برای این ارتباط خواهر برادری عجیب احترام هم قائله دیگه نمیدونم چکار کنم

 14. من اصلا عشقی ندارم با سینگلم

 15. عشق دروغه یه دروغ بزرگ که فقط ادمارو تحریک میکنه

 16. منم پسر عموم رو دوست داشتم اونم باهم خیلی خوب بود بهش گفتم از اون روز باهم سرد شد و حتی جواب سلامم نمیده به پسرانباید بگی دوسشون داری چون ازت فاصله میگیرن و مغرور میشن خیلی ضربه جخوردم.از نظر قیافه هم خوبم ….

 17. لطفا نسخه زندگیتون برای دیگرون نپیچید
  من براساس تجربه میگم پسراوقتی عاشق میشن تمام وقتشون برای اون دخترمیذارن هردقیقه زنگ میزنن پیام میدن واینکه غیرتی میشن و پافشاری میکنن برای دیدنت و عجله دارن برای ازدواج کردن و اینک مث یه شاهزاده باتون رفتارمیکنن بهتون احترام میذارن براشون مهم میشه به چه چیزایی علاقه دارین اوناهم ناخوداگاه علاقه مند میشن به علایق شما اگ اینارو توطرف مقابل ندیدین شک نکنید عاشق نیست ویااینک فقط دوستتون داره یامیخاد تنهایشوپرکنه یا سرکاری

 18. ماکه به عشقمون نرسیدیم الهی بحق بزرگی خودت بقیه جوانها بهدعشقشون برسن الهی آمین

 19. سلام من الان با یه امریکایی دوستم گفته از من خوشش میاد و بهم گفته ما تو قرهنگمون کم انلاین میشیم که جواب بدیم الان ازش خبری نوارم میخوام بدونم با کس دیگس

 20. سلام من ۴ماهه پیش تو کلاس زبان با پسری اشنا شدم و دو ترم(تقریبا ۳ماه با هم بودیم) یک ماه و نیم اول احساس میکردم حواسش بهم هست و نگاهم خیلی میکرد اما خب خیلی با هم حرف نمیزدیم اما تقریبا اخرای ترم اول غیر مستقیم علاقشو بهم نشون داد اما درباره ترم بعد چیزی ازم نپرسید
  ترم بعدش که اتفاقی با هم همکلاسی شدیم خیلی خوشحال شد و اون جلسه اولش خیلی توجه میکرد اصلا چشماش فریاد میزد دوسم داره اما تقریبا تا ۳جلسه بعدش احساس میکردم بهم بی تفاوت شده البته پسر خیلی مغروریه تو کلاسم فقط با من بود جوری که همه بچه های کلاس میگفتن اون فقط با تو حرف میزنه.هرجا من میرفتم اونم بود حتی جامو عوض میکردم با اینکه راحت نبود اما میومد پیش من حتی وقتی تولدم بود اولین کسی بود که تبریک گفت تمام حرفایی که باهم زده بودیم یادش بود چون وقتی یکی براش مهم بود به حرفاش گوش میداد و یادش میموند
  اما تو این ترم جدید تصمیم گرفتم باهاش ثبت نام نکنم تو یه کلاس نباشم ببینم اصلا دلش برام تنگ میشه الانم اگه عید در نظر نگیریم ۲۰روزه همو ندیدیم چند روز قبل بهم پیام داد تو تلگرام و سوال واضحی پرسید که میدونم خودشم جوابشو میدونست اما احساس میکنم برا باز کردن صحبت این کارو کرد چون تا حالا با هم چت نکرده بودیم ازم خواست یه کاری درباره زبان براش انجام بدم
  راستش الان گیج شدم که اون منو دوست داره یا فقط برا کلاس میخواد منو
  لطفا راهنماییم کنید🙌🏻

 21. عاشق یکی شدم چطوری بهش بگم

 22. سلام من نوه عموی مامانمو دوس داشتم ولی به هیچکس چیزی نگفتم حتی خودش خبر نداشت تا یه روز اومد خاستگاری بعدم براشون یه مشکل بزرگ مالی پیش اومد دیگه حتی برای جواب زنگ نزدن خیلی وضعشون بد شد یه سال بعدش یه جوری مامانم بهشون گفت که دختر من مشکلی نداره با این قضیه ولی بازم خبری نشد البته قبلا با من رفتارش به شدت عاشقونه بود مثلاتا اخر غذا خوردنم نگام میکرد و نمیرفت کنار از روزی هم که خاستگاری کرده تا همین الان که دو ساله میگذره پستای غمگین میذاره حتی یه بار بهش پیام دادم واسه یه کاری همون لحظه خوند و جواب داد نمیدونم اصن به من حسی داره یا نه حتی نمیدونم این که مامانش بهش گفته از صحبتای مامانم یا نه نمیدونم چیکار کنم خودم بهش مستقیم بگم دوسش دارم یا خودمو کوچیک میکنم لطفا راهنماییم کنین دارم داغون میشم 🥺

 23. سلام من نوه عموی مامانمو دوس داشتم ولی به هیچکس چیزی نگفتم حتی خودش خبر نداشت تا یه روز اومد خاستگاری بعدم براشون یه مشکل بزرگ مالی پیش اومد دیگه حتی برای جواب زنگ نزدن خیلی وضعشون بد شد یه سال بعدش یه جوری مامانم بهشون گفت که دختر من مشکلی نداره با این قضیه ولی بازم خبری نشد البته قبلا با من رفتارش به شدت عاشقونه بود مثلاتا اخر غذا خوردنم نگام میکرد و نمیرفت کنار از روزی هم که خاستگاری کرده تا همین الان که دو ساله میگذره پستای غمگین میذاره حتی یه بار بهش پیام دادم واسه یه کاری همون لحظه خوند و جواب داد نمیدونم اصن به من حسی داره یا نه حتی نمیدونم این که مامانش بهش گفته از صحبتای مامانم یا نه نمیدونم چیکار کنم خودم بهش مستقیم بگم دوسش دارم یا خودمو کوچیک میکنم لطفا راهنماییم کنین دارم داغون میشم 🥺

 24. سلام
  من یک ماهس هس که با یکی رل زدم ولی از خیلی وقت پیش باهم حرف میزدیم قبل از این گه بهم بگیم همدیگرو دوست داریم خیلی توجه میکرد بهم و اهمیت میداد ولی تا من گفتم دوست دارم و فهمید و الان مطمن شده دوسش دارم دیگ بهم بی توجهی میکنه خودشو دور میکنه حس میکنم بزور چت میکنه قبلش هرروز بمن زنگ میزد ولی الان نه لطفا راهنمایییم کنین اون دوسم داره یا نه؟؟
  اگه دوسم نداره چرا تموم نمیکنه؟؟؟؟

  • ♥️من عاشقتم بیبی

  • سلام..مردا ازینکه حس کنن طرف خیلییی خودشو بهش میچسبونه یا کلا خیلی زیاد ابراز محبت کنه خوششون نمیاد پس سعی کن کمی کمتر از خودش بهش توجه نشون بدی

 25. سلام دوستان ،عشق فقط یه هوس زودگذره ،خیالتون راحت من ۷ساله دارم زجر میکشم با کسیکه عاشقم بود از کودکی ازدواج کردم الان پشیمون و سرخورده ، بایه بچه که نمیدونم این چه گناهی کرده هر روز آرزوی مرگ دارم ، روزای اول واسه رسیدن بمن زمین و زمان و بهم دوخت همینکه عقد کردیم اون روی سکه رو نشون داد و روز به روز بدتر و بدتر میشه ،اخلاق بد ،بی مسولبت ، بیخیال ،بی محبت و….

 26. عشقی وجود نداره …..والسلاممم نامه تمام 😑

  • سلام من عاشق نوه عمو بابام شدم دیروز بهش گفتم که عاشقشم بهش گفتم که کی هستم اون گفت که به هیشکی نمیگم گف بهم پیام نده ورگرنه به داداشت میگم حالا چیکار کنم راهنماییم کنین توروخدا

  • آفرین 😂😂😂

 27. سلام ببخشید میخواستم نظرتون بپرسم
  من ۱سالی میشه که با یکی دوستم اما اون واسه چیزایی ک برای من مهمه ارزشی نمیزاره و خیلی وقتا کلماتی و میگه ک من و آزار میده وقتی ام بهش میگم میگ چشم دیگ نمیگم اما دوباره و دوباره میگه و اصا براش مهم نیست که من ی روزی گفته بودم از این کلمات بدم میاد روز میشه اصا حالم و نمیپرسه اما وقتی

 28. سلام ببخشید میخواستم نظرتون بپرسم
  من ۱سالی میشه که با یکی دوستم اما اون واسه چیزایی ک برای من مهمه ارزشی نمیزاره و خیلی وقتا کلماتی و میگه ک من و آزار میده وقتی ام بهش میگم میگ چشم دیگ نمیگم اما دوباره و دوباره میگه و اصا براش مهم نیست که من ی روزی گفته بودم از این کلمات بدم میاد روز میشه اصا حالم و نمیپرسه اما وقتی من حالش و نمیپرسم ناراحت میشه …احساس میکنم باشگاه رفتند براش مهم تر از منه …بیش‌تر وقتا من خیلی دوس دارم بیاد و ببینمش اونم میگ دلم تنگ شده و میخوام بیام اما نمیتونم از شرکت میام خسته ام یا هر چیزه دیگه ای ک باعث میشه فک کنم بهونست اینم بگم ک اون تهرانی و من کرج

 29. سلام نمیدونم از کجا شروع کنم چجور حرف دلمو بگم اما واقعا کاش میشد که یکی جواب منو بده من تو زندگیم ضربه روحی خیلی بزرگی خوردم یکی بعد از اون اتفاق یکی اومد تو زندگیم که اولش زیاد جدی نبود اما بعد از ۱ سال خورده ای جدی شده خوانوادگی در رفت آمدیم خوانوادش منو خیلی دوست دارن بعضی وقتا حرف از ازدواج میزنه بعضی,وقتا هم خودشو میزنه به بی محلی من واقعا خیلی میترسم ترس دارم همش میترسم بره نباشه انقد با هم خاطره داریم که اصلا ۱ ثانیه بدون اون بودن برام ممکن نیست هر وقت که بینمون مشکل پیش میاد مریض میشم واقعا نمیدونم صلاح خدا چیه و تو دلش چیه کاش یه چیزی بود میشد از دل ادما با خبر شد 😔😔😔😔

  • به نظر من خوبه که شما هم به ایشون کمی بی محلی کنید اگه بهتون علاقه داشته باشه معلوم میشه چون میاد و دلیل بی محلیتو جویا میشه

  • بنظر من عشق و زندگی همیشه جریان داره ولی از حدود 20 سال قبل تا الآن دنیا بیش از حد پیشرفت کرده و موجب سرگرمی و تفریحات لذت بخش ولی زود گذر و خسته کننده میشه ضمن اینکه فضای بسته جامعه اقتصادی و اجتماعی حاشیه امنیت از بین برده از طرفی بعضی افراد بول هوس هم که خودشون تو زندگی ضربه خوردن سعی می کنن سر دیگران تلافی کنن. در واقع مشکلات مالی خواه ناخواه در مدت زمان تأثیر گذار اند. و هیچ پسر و دختری هم مقصر و مستثنی نیستند. این موضوع زمان زیادی میطلبه که همه افراد جامعه از این موضوع نحوی قبول کنن بهترین راه طبیعی زندگی کردنه . به امید روزی که اصالت و تعهد و صداقت و شرافت معنای واقعی داشته باشه.

 30. من یکیو دوسش دارم بیشتر این علائمی داره اما به زبون نمیاره ۳ ماهه اشنا شدیم سخته برام به زبون نمیاره تیر ماهیه وقتی پیششم عالیه اما وقتی میام خونه احساس میکنم بهم بی تفاوته نمیدونم چکار کنم واقعا در عذابم قصدشو نگفته بهم فقط گفته میترسم از اینده میترسم از ازدواج میترسم دل ببندیم به هم نرسیم کمکم کنید چکار کنم عاشقم شه تنهام نذاره بی نهایت دوسش دارم 😔😔😔

  • سلام به نظر من اون شمارو دوس نداره با شما بودن اونم موقت واسش مهمه ازش دوری کنید

 31. دلخورم از سرنوشتی که عمر من رفت بای عشقی ک اون قرار نبود سهم من بشه

 32. من اول هفته ازش جدا شدم به طور قانونی و شرعی واااای که دارم داغون میشم چرا دوسم نداشت چرا چرا

  • اشکال نداره منم مثل تو هستم میتونی همه چیرو ازاول شروع کنی تجربه یه عشق واقعی رو داشته باشی با کسی که قدرتو بدونه

 33. عشق یعنی با خدا تنها شدن همین

 34. عشق یعنی با خدا تنها شدن

  • عشق…
   سخت ترین احساس زیبای جهان
   اما دردناک ترین احساس تلخ جهان
   رویایی ترین حس شیرین جهان
   و عاشق
   تنها ترین تنهای جهان
   برده ترین برده ی جهان
   مهربان ترین انسان جهان
   معشوق
   خوشبخت ترین انسان جهان

 35. همه ی عشقا چرته دروغه محضه تو عشق جز شکست و باختن و غم و غصه هیچی نیست من جز اینا چیزی از عشق ندیدم

 36. نصف اینا رو داشت من ک خیلی عاشقشم اما میترسم اون نباشه

 37. واییی خدای من
  درسته
  درسته
  این علائم را داشت

 38. سلام لطفا هرکسی میتونه یه راهنمایی به من بکنه
  من چهارماهی میشه کلاس گیتار میرم استاد اولیم بخاطر سربازیش رفت و یکی جاش اومده این یکی از جلسه دوم به بعد رفتاراش یجوری شد نگاه های خیره رو من بعدم ک نگاهش میکنم نیشش باز میشه
  خیلی پسر باادب و محترمی هست حتی حرف زدنش خیلی سرو وسنگین و خوبه..خیلی احوال پرسی گرمی میکنه و…
  مثلا یه بار دوسه دقیقه دیر کردم از کلاس اومده بود بیرون وقتی درو باز کردم و رفتم تو سالن پشت در نگاهش قفل شد بعدش سریع رفت تو کلاس بعدم ازم پرسید چرا دوسه دیقه دیر کردین و…
  اما حالا اینو یکی به من بگه یه جلسه پیش تغییر کرد
  اخه منم سرسنگینم وخجالتی و اصلا خوشم نمیاد زیاد به پسرا رو بدم
  یکم بی توجه شده،ارتباط چشمی رو قطع میکنه…فقط ذهنم درگیر شده که ایا من کاری کردم ک اینجوری شد
  همیشه هم وقتی گیتار میزنم یواشکی نگام میکنه وقتی سرمو میارم بالا نگاهشو میبره رو جزوه …
  فقط یه اجی گل یا داداش گل به من بگه من توهم زدم یا واقعا حسی هست؟اگه حسی هست چرا یهو اینجوری شد ؟شایدم از اول حسی نبوده ؟خوشبختانه منم از نظر قیافه خوبم.. درضمن از هم هیچ شناختی هم نداریم

  • نه عزیزم اون ترو دوست نداره و فقط میخواد باهات وقت بگذرونه واگه بتونی دیگه کلاست هم نری خیلی عالی میشه چون من توی همین راه یکبار شکست عشقی خوردم و نمیخوام شما هم در گیرش بشی من بخاطر خودت میگم

  • سلام به نظر من باید بهش دل نبندی چون اون فقط میخواد باتو وقت بگذرونه و اگه نظر منو میخوای دیگه کلاست هم نرو چون ممکنه تو توی این وقتی که میری کلاس و میای بهش دل ببندی و من چون یکبار توی همسن راه شکست عشقی خوردم درک میکنم اگر کسی بخواد دله یه دخترو بدست بیار خیلی سادس اما اگر دل همون دختر بشکنه دیگه هیچی نمیتونه درستش کنه

  • سلام عزیز جدی نگیر ما همه پسرا اول که یه دختر می بینیم این شکلی می شیم

  • ممکنه ازت خوشش اومده باشه ولی میترسه احساسش بهت عمیق بشه

 39. خیلی دوسش دارم پسر خیلی خوب و مهربونیه تموم اخلاقاش و رفتاراش دقیقا همونیه که من میخوام و دوست دارم بقول معروف واقعا همون مرد رویاهای منه خودشم چندین بار بهم گفته که قصد ازدواج داره و تو تصمیمش جدیه فقط منتظر یه فرصت میگرده تا بیاد خاستگاری خدا کنه که همیشه عشقم بمونه منم واقعا خیلی دوسش دارم برامون دعا کنین تا موانع سر راهمون برداشته بشه ممنونتون میشم دعاتون میکنم

 40. من یکی رو دوست دارم اول خیلی عاشقم بود ولی رفت بعد از یه هفته برگشت گفت مشکل داشتم منم باورش داشتم قبول کردم خیلی عصبیه و زود رنج یه چند ماهی باهم بودیم الان دوباره گذاشت بی دلیل رفت نمیدونم چیکار کنم دارم روانی میشم عاشقشم میدونم دوسم داشت قبلا ولی الان نمیدونم.اگه کسی میدونه بهم کمک کنه تا حدی رسیدم که ارامبخش میخورم.اگه هم نه فقط یه چیز بشه که فرامپشش کنم

  • این مشکل داره نه با تو با زندگیش احساس میکنه نمیتونه خوشبختت کنه این شخص اعتماد به نفسش له شده اولین کار اینه که باید بهش اطمینان بدی یعنی باید زندش کنی نظر من اینه ولی ولی ولی باید ازش شناخت کافی داشته باشی اگر مشکل اخلاقی نداشته باشه همینه که من گفتم

 41. سلام . میخواستم نظرتونو بپرسم . من ۲۳ سالمه . تو تلگرام دو سال با یکی بودم . کلی به هم وابسته شدیم . طوری که همه فامیل اسمشو هم میدونستن . چند روز پیش باهاش قرار گذاشتمو از تهران رفتم پیشش .
  از نظر اخلاقی عالیه . از نظر احساسات عالیه . از نظر قیافه و هیکل هم متناسب با همیم . از نظر مالی هم همکفیم . همه جوره به هم میخوریم الا…… سنمون . اون ۷ سال بزرگتر از منه . تو دوراهی بدی گیر کردم . از یه طرف عقلم میگه نه ، از یه طرف قلبم میگه خودشه . باید ازدواج کنیم . من براش جون میدم . با اینکه میدونم ازدواجمون عقلانی نیست . میخواستم بپرسم کسی راه چاره ای داره که ضربه نخوریمو از هم جدا بشیم ؟! یا اینکه راهی هست به هم برسیم؟! اصلا شدنیه؟؟؟؟

  • سلام داداش
   عشقی که با تلگرام شروع شه با همون تموم میشه دختری که تونسته با تو چت کنه دلت و به دست بیاره فردا با یکی دیگه چت می کنه دل اون و به دست میاره
   بیخیالش شو فکر کن همچین کسی نبوده
   سخته اما بهترین راهه
   ❤❤❤

 42. سلام من عاطفه هستم یکساله که ازدواج کردم همیشه تو زندگیم دنرال عشق بودم اما… بعد از این همه صبر هیچی.شوهرم یه ادم بی احساس و سرده بدجنس نیست اما بی تفاوت بودنش برای منکه ی عمر دنبال عشق بودم خیلی سخته اصلا نمیدونم دوستم داره یا نه؟ نمیدونم باید چکار کنم ای کاش میشد ب عقب برگردیم و ی انتخاب بهتر داشته باشیم.ای کاش میشد هرکسی ب ارچی ک میخواست میرسید.شایدم قسمت من همین بوده.فقط خواستم بگم قبل ازدواج خوب چشماتون رو باز کنید چوک بعدش راه برگشت خیلط سخته.

  • الهی فدات شم :(((((

  • تو از کجا میدونی بی احساسه اگر زبونباز بود ولی فاسد یا بیغیرت خوب بود زندگی هیچکس ایده آل نیست ولی قدر شوهرت بدون بهش بگو دوست دارم ابراز کنی علاقتو بهم

  • خب عزش بپرص😐عاشقتع رع یا ن عگ نبود توعم باعاش صرد باعش

  • ببین رفیق ت بهش محبت کن ویادش بده چطوری باهات برخورد کنه ب همون چیزی میخای میرسی رام کردن مردادست خانوماست

 43. دلم گرفته ی ماهه جداشدیم بعد از نه سال جدایی مجبور شدیم ب خاطر موقعیت من با هم خدافظی کنیم من دچار این فکر شدم ک تمام درا ب روم بسته شده خیلی خستم خیلی دلتنگشم خیلی برام دعا کنین تا راحت شم😣😣😦

 44. من متاهلم یه آدم عوضی حدود یکسال با کاراش بهم نخ میداد آخر عاشقش شدم ولی نمیدونه بهش جوری فهموندم که ازش بدم میاد آخه متاهلم ومتعهد،تو رو خدا بگید چیکار کنم ازش متنفر شم؟؟😢😢

  • سلام… روزی 7 بار ذکر الرقیب را بگید به این نیت که اون فرد از دلت بره
   موفق باشی

 45. اصلا از همون روز اول مشخص بود که اون خودشه .وقتی تو چشماش نگاه کردم احساس می کردم جریان برق از تنم عبور کرده .بادیدنش قلبم جوری لرزید که از ترس لو رفتن توی چشماش نگاه نمی کردم.با خودم گفتم عاقل باش تو هنوز بچه ای تحت تاثیر هورموناتی .تو کجا اون کجا.ارزش فکر کردن نداره.برا پیشرفت باید ذهنت آزاد باشه .مثل دختر بچه های احمق نباش.3 سال گذشت هر روز سعی می کردم یه ایرادی ازش بگیرم و بزارمش کنار ولی الکی دست و پا زدم .نتیجه ی تمام تلاشام بدای این که پیش خودم کوچیکش کنم این بود که هر روز عمق علاقم بیش تر شد.عذابمم بیش تر .هر چی بیش تر شناختمش عزیز تر شد .خصلت های بدش هم برام دوست داشتنی شد.می دید اشک و حسرت تو چشمامو .می دید چجوری عذاب می کشم.اما چی کار می کرد بیچاره ما وصله ی هم نبودیم.می دانید این آخر ها خیلی با افتخار به من نگاه می کرد همراه با احترام و دوست داشتن.آخه دست پرورده ی خودش بودم.همون طور که دو تامون دنبالش بودیم قله های پیشرفت رو فتح کردم.پدرم می گفت شیفته اش شده ای .یکی نیست بگوید مگر شیفتگی این همه وقت طول می کشد.مگر شیفتگی آرام آرام در تنت رسوخ می کند ؟ مگر می شود تنها شیفته ی کسی باشی و تمام حرف هایش را بیاد داشته باشی؟ خاطراتش آنقدر واضح اند که انگار همین امروز اتفاق افتاده .اصلا خاطراتش یک درخشش خاصی دارد.انقدر که هر حرف و حرکتی مرا به یاد این خاطرات می اندازد و درخششش چشمانم را کور می کند.اصلا از اولش هم تقصیر من بود همون روز اول باید از لرزش قلبم می ترسیدم .باید جوری پا به فرار می گذاشتم تا دیگر نامش هم به گوشم نخورد.نباید به او انقدر نزدیک می شدم.من ساده ی بی تجربه از کجا می فهمیدم بعضی ها می آیند و دگر هیچ وقت نمی روند .با خودم گفتم این هم مثل بقیه اس .نهایتا یک هفته فکرت را مشغول می کند و بعد فراموش می شود .اما نشد .حتی حالا که مدت هاس که دیگر این جا نیس.ولی اعتیاد فکر کردن به او با من مانده .نه دیگر خبری از لرزیدن دل برای کسی است .نه خبری از دل بستن های یک هفته ای.فقط یک خاطره هر روز تکرار می شود.هیچ وقت نگاه شفاف و اشک آلود آخرش از یادم نمی رود

 46. دعا کنین که نتونه به جز من بره با یکی دیگه
  دعا کنین تورو خدا نمیخوام ازم دور شه خیلی دوسش دارم 💖خیلیییییی امیدوارم که نره با کسی و خیانت نکنه چون اگه بفهمم رفته با یکی دیگه بقران دیوونه میشم 😭😭😭😭

 47. پویا اولین عشقم بوده قبل اون با هیچکس نبودم اصلااااااا چون از پسرا خوشم نمیومد ولی پویا اصلا نمیدونم چیکار کرد که انقد دیوونش شدم عاشقش شدم خودمم نمیدونم اولین عشق و اخرین عشقمه

 48. دوستای من هر روز با ده نفرن میرن بیرون و اینور و اونور بعد من نمیتونم با یه نفر باشم دور ازش فقط در حد تلفنی و پیامک دادن
  واقعا نامردیه خیلی نامردیه

 49. سلام حالم گرفته بد جور عشقم پویا بعد دو سال که با هم بودیم دور از هم اون شیرازه و من کرج یبارم همدیگرو ندیدیم ولی واقعا همدیگرو دوست داریم من که خیلی دوسش دارم و بدون اون طاقت نمیارم یه ماهه که لو رفتیم و ابجیم فهمید که باهاشم و سیم کارتمو ازم گرفت منم داغونم بد جور هر موقع حالم بد بود عصابم خورد بود باهاش حرف میزدم اروم میشدم ولی الان نمیدونم باید چیکار کنم حتی یبارم بهش خیانت نکردم با هیچکس عوضش نکردم حتی پسر عموم که داره خودشو میکشه که باهاش باشم نرفتم با پسر عموم و به پویا جونم خیانت نکردم هیچ وقت بهش دروغ نگفتم باهاش صادق بودم برام دعا کنین که باز بتونم برم پیشش

 50. سلام،من ۲۱سالمه وای تا حالا کسی رو به اندازه ی این پسر دوست نداشتم شبا نمیتونم بخوابم اگرم بخوابم خوابشو میبینم بعدم تا صبح به اون فکر میکنم ولی از حس اون اصلا مطمعن نیستم هر جا منو دوستام میریم هستو به گفته ی دوستام نگاش روی ماست وحتی یه بار دوتا از دوستاش طرف ما هولش میدادن یه بارم واستادن تا منو دوستام از اتوبوس پیاده شیم بعد راه افتادن ولی بیشتر دوستاشن که عکس العمل دارن چند باری نگاش کردم ولی ـخیلی یواشکیو سریع خجالت میکشم خیلی دوسش دارم نمیدونم اونم میخاد منو یا نه اخه ترم اخرن اگه برن من دیونه میشم وقتی میبینمش صورتم قرمز میشه ومداغ دستوـپاهامم میلرزه اینا یعنی چی خیلیم بهش فکر میکنم به نظرتون علاقه داره به من اگر نیاد طرفم من برم پیشنهاد بدم بدش نمیاد اخه خیلی نگاه میکنه ولی تا حالا نیومده جلو

 51. من با یه اقایی هستم ایشون زن و بچه داره ولی میگه با زنش مشگل داره زنش از زیبایی چیزی کم نداره و دوسش داره ولی اخلاقا بهم نمیخورن و اون اومده سمت من به خاطر من ۳ ساعت راه رو میاد تا منو ببینه میگه اخلاقاتو دوس دارم مثه خودمی منم تا حالا به طور جدی با کسی دوست نبودم فقط در حد چت ولی از این خیلی خوشم میاد و برا همین بهش پا دادم و دوسش دارم همشم بهش فکر میکنم ۱۵سالم ازم بزرگتره ولی انگار ۵ سال ازم بزرگتره رفتاراش خیلی خوبه منم موقعیت ازدواج های خوبی دارم زیاد راضی به ازدواج نیستم چون دوست دارم کنارش باشم ولی میدونم مال من نیست واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم میترسم تو زندگی جدید موفق نباشم چون اونو دوسش دارم ..

  • چرا فکر میکنی مال تو نیست؟اشتباه ما ادما همینه ک فور میکنیم حتما باید ازدواج کنیم تا طرف مقابل مال خودشخص باش…فکر میکنیدوسیله هستیم..نه..مهم دلتاتون متعلق بهم دیگه اس..مهم علاقه درک و چیزای دیگه اس..همین یک رابطه و یک دوستی ایجاد میکنه و مهم و با ثبات..و همین میشه ک دو تا ادم متعلق ب هم میشن..و میشن واس هم..حال میخاد زن داشت باشه یا شوهر..فرقی نمیکنه..

  • اگه ادم خوبی بود به زنش خیانت نمیکررد

  • نمیدونم ما دخترا چی کم داریم که یه مرد متاهل میاد سمتمون سریع قبول میکنیم
   دیگه انقد خودتونو خوار و خفیف نکنید لطفا
   اگه واقعا زنشو نمیخواد ولش کنه طلاقش بده بعدش بیاد با تو
   چجوری میتونید به همجنسای خودتون خیانت کنید یه درصد خودتونو جای اون زن بزارید وقتی بفهمید شوهرتون همچین کاری کرده چه حالی بهتون دست میده
   واقعا برای همچین انسانایی متاسفم

  • بنظر من که همه مردا برن بمیرن
   بشخصه اگه یه تفنگ بدن بمن همرو میکشم
   بی خاصیتا

  • شما لطف کن از زندگی اون اقا بیا بیرون خب؟خیلیم بیجا کردی دوسش داری اون زن داره نفههههم یه روزم عاشق زنش بوده ک باهاش ازدواج کرده من خودم شوهرم بهم خیانت کرد باور کن مررردم نکن خانوم بخدا زمین بطرز وحشتناکی گرده

  • واقعا حق با زهراس چجورى میتونین به همجنساى خودتون خیانت کنید بیه خواهشا بیایین یکم به این درک برسیم کسى که ازدواج میکنه و بچه داره مطعلق به کسى دیگه نیست چون اینا دوست داشتن نمیاره وقتى خودتونو جاى زن اون ادم بزارید متوجه میشید که اشتباه از اون ادمه و اشتباه بیشتر اینه که خانوم هاى دیگه به این شخص توجه کنن من اگه جاى شما بودم ازش میپرسیدم دوست داشت جاى خانومش بود و خانومش اینکارو میکرد؟

  • حداقل به فکر خودت نیستی که بعدا چه اتفاقی برات میفته به فکر زنش باش که بفهمه چی میکشه

 52. با پسر عمه م نامزاد هستم ❤
  دوسش دارم قد تموم دنیا اونم منو دوس داره از چشم هاش میخونم
  ولی یه مشکل داره که با یه دختره توی تلگرام حرف زد بهش شماره داد از اون موقع اینه قبل نیستم نمیتونم درک ش کنن
  من از اول عاشق پسر عموم بودم اونم میگفت دوستم داره اما به بعضی از دلیل خواستگاری شو رد کردم اما الا پشیمون نیستم فقط از رفتارهای نامزادم یکم 😢 دلم شکسته

 53. سلام من یکی رو دوست دارم و اون هم منو دوست داره اما دوستاش نمی زارن با من باشه چون اونا منو دوست دارن چند بار به من گفتن ن جواب کردم توروخدا بگید چکار کنم ممنون

 54. منم عاشق یه دخترم 3 ساله ولی هرکاری میکنم نمیتونم بهش بگم هم مسافتا دوره هم فرهنگا نمیدونم چیکار کنم دارم دیوونه میشم 😥😥😥😥😥

 55. سلام،
  منم یه همکلاسی دارم دوساله که گذشته تواین دوسال خیلی بهم توجه میکنه، نگاههای طولانی توکلاس که بقیه بچه های کلاس هم میگن که وقتی نگات میکنه انگارهیچ کسی رودیگه نمیبینه وهربارچشم توچشم میشیم لبخندمیزنه،چندبارباهم جروبحث کردیم اما هرباریجوری فاصله هابرداشته شده واون اومده سمتم اماخیلییییییییی مغروره ومنطقی…وهمیشه بهم گفته که موقعیت ازدواج نداره وبایددرس وسربازیش تموم بشه…هیچ وقت بهم کوچکترین ابرازعلاقه ای نکرده وبیشترحرفاش کل کل واذیت کردنم اماروم خیلی تعصب داره…چندباری هم بهم غیرمستقیم گفته حس خاصی بهم نداره…امابارفتاراش تضادداره…
  منم خیلی بهش دلبسته شدم امادچاردوگانگی شدم وواقعانمیدونم چکارکنم…

  • خخخخ عشق همکلاسی که خیلی چرته .اینا همش به خاطر مخ زنیه .تو بیرون با هزار نفرن

 56. یه کسی بود به مدت یه سال خیلی خوب بودیم….از اون مدلا که چند بار اعتراف کرده بود ولی جدا از اینها فقط چشماش …. همه چیزو میگفت… این فقط حس من نبود بلکه همه بهم میگفتن….ولی من قدر ندونستم و بی محلی میکردم( کرم داشتم) ولی خدا شاهده منم دوسش داشتم…. کلیی خاطره داشتیم و داریم یه عالمه خاطره هیجان و بهترین روزهای عمرم رو سپری کردم … اما چند ماه بعد با پیدا شدن کسی تو زندگیمون نه تنها از من بلکه از همه دوستاش فاصله گرفت!!! عینه آلزایمر!!!! انگار از اول هییییچییی نبوده!!!! هیچی!!!ولی گاهی اوقات… چشماش همون بود!! رفتارش همون بود!! بعضه مواقع میگم تقصیر خودم بود با سردی های من یه جوری قطع امید کرده!!! و الان ٣ میگزره هرروز میبینمش…. ولی… آخه مگه میشه آدم همه چیو فرااموش کنه؟؟؟؟ اون همه خاااطره؟؟؟ پس چی شد؟؟ تکلیف من چیه؟ چرا نگاهش همونه ؟ به خدا توش کلیی حرفه؟؟ شاید من اینطوری حس میکنم!! و چیزی نبوده؟ ولی آخه نمیشهه!! به خدا نمیشه؟؟ یعنی من توهم زدم؟ و زده بودم؟
  ولی دیگه اون آدم قبلی نیست! خیلی عوض شده … خیلی دیگه نمیشناسمش!
  تورو خداا کمکم کنین دارم دیوونه میشم !!! دعاترن میکنم♥️♥️♥️ مرسی منتظرم

  • مطمعنم با این چیزایی که شما گفتین اون هدفش از دوستی یا دوست داشتن شما توی ذهن خودش هرچی که هست ازدواج نیست!

  • اون برای همیشه از رفتار سرد شما خسته شده و هرگز به شما باز نخواهد گشت و این به این معنا نیست که دوستتون نداشته باشه
   اما برای همیشه تصمیمش رو درباره شما گرفته و به شما حتی نزدیک نخواهد شد حتی میدونه شما دوسش دارید و خاطره هاش یادش نرفته،اما چون از رفتار شما ناامید شده و زبان دوست داشتن شما رو دوست نداره هرگز نمی آد مخصوصا اگر با شخصی رابطه پیدا کرده باشه که برعکس شما باشه رفتارش، حتی اگر اونو دوست نداشته باشه به اندازه شما

 57. من نمیتونم عاشق بشم…با خیلیا بودما…ولى بعد یه مدت ولشون کردم همیشه اینکارو میکنم…شاید از رو ترسمه نمیدونم…

  • شاید تنوع طلبی.چون رابطه های مختلف بادیگران باعث میشه طرف کم کم تنوع طلب بشه..ولی خودش اون لحظه متوجه نباشه..

 58. من با فامیلم یه سال عاشق هم بودیم بعد از اون اومد خواستگاری و 3 ماه باهم دوست بودیم هردومون هردوی این نشونه هارو داشتیم ولی یه اتفاقاتی افتاد که از هم جدا شدیم و الان نزدیک 3 ماهه که خبری ازش ندارم…به نظرتون چیکار کنم؟ من خیلی عاشقشم نمیتونم بدون اون زندگی کنم😔

  • سلام به نظر من باید فراموشش کنی چون اون ترو فقط بخاطر وقت گذر وندن میخواست ونه چیزه دیگه ای چون من توی همین راه شکست خوردم و الانم دیگه بهش فکر نمیکنم به نظر منم شما دیگه بهش فکر نکن این توصیه ای بود که من بهت کردم

  • واقعا یعنی فراموشش کنم ؟؟؟

 59. عشقم همه این مواردوداره😍👋

 60. عاشق شدم امانمیدونم طرف مقابل دوسم داره یا ن اما بخاطر من ۸۰۰کیلومتریابیشتر اومد تامنو ببینه میگه دوستم داره باورش دارم قصدش ازدواجه ۱۱ سال از من بزرگتره اما فک کنم خونوادم مخالفت کنن بچه ها برام دعاکنید بدجورعاشقیم

 61. تاحالا تجربه نکردم

 62. واااااای واقعا مطالب معرکه ای بود. کسی که دوستش دارم تقریبا همه این علائم رو داره . خیییییلی ازتون ممنونم مررررسی

 63. سلام خوبید من مدت کوتاهی با یه آقایی آشنا شدم خیلی ازش حس خوبی گرفتم و توی خیلی از موارد باهم هم عقیده ایم کم کم این اتفاقات باعث شد که احساس کنم عاشقشم اما اون دنبال یه رابطه دوستی و دنبال رابطه جدی نیست من هر روز بیشتر وابسته اش میشم اما اون نه ،نمی تونمم تموم کنم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

  • اره این جور مردا یا بسرا اصلا به درد نمیخورن اونا فقط دوس دارن با همه باشن من خودم تجربه کردم

 64. اسمش سجاد ه. عاااااااشقشممممم. باتمام وجووووودم. هیچوقت عشق رواینجوری حس نکرده بودم.همیشه فکرمیکردم هیچکس نیس ک تواین دنیاواقعادوسم داشته باشه.اما سجادبهم ثابت کردکه منم لیاقت عشق واقعی رودارم.بهم نشون دادعشق حقیقی یعنی چی. باتماااام وجودم دوسش دارم وبعدخدا،میپرستمش. ۱تار موهاشو بادنیا عوض نمیکنم.حاضرم دنیانباشه اگ عشقم ی لحظه واسه من نباشه.خداحفظش کنه واسه من💗

  • سلام خوبید؟خیلی خوشحال میشم میبینم وقتی دختری احساس خوشبختی میکنه و کسی رو داره که باعث خوشحالیش امیدوارم عشقتون پایدار باشه و تا همیشه باهم باشید.

  • ایشالا خوشبخت شید♥️

 65. برام دعا کنید .

  • منم کسی رو دوست دارم این مطالب راجع اون همش درست بود تمام این حرکاتش برای من است ولی بعضی ها می گویند از سر تفریحی این کار رو میکنه.😴

  • امیدوارم بهترینها براتون رقم بخوره😉

 66. به نظر من
  زیباترین باختن ها باختن به کسی هست که دوستش داری ،شکست خوردن از کسیه که تمام زندگیته سختی کشیدن به خاطره کسیه که بدون اون آسمون این دنیا برات تیره و تاره و عشق ورزیدن به کسیه که بدون اون دلت نمیخواد یه ثانیه هم تو این دنیا باشی ….کاش بگه….میشه خدا
  اگه نشد هم مواظبش باش چون خیلی سربه هوا

 67. سلام من از یکی از هم کلاسیام خیلی خوشم میاد .هم سنیم اسمش پویا ولی اون فک میکنه من ازش بدم میاد چون زیاد باهاش خوب رفتار نکردم سره یه سری مسائل ولی خیلی دوسش دارم الان که داره دانشگام تموم میشه… گذشت این همه وقت نه اون گفت نه من ایشالله با هر کی اذدواج میکنه خوشبخت بشه من که دیگه نمیبینمش امیدم به آخرین امتحانه که چیزی بگه البته جدی که مطمئنم نمیگه .ایشالله همه عاشقا به عشقشون برسن .

 68. من قبلا عاشق پسر عموم بودم اونم منو دوست داشت
  ما نامزد کردیم ولی بعدش نمیدونم اصلا چی شد ازش متنفر شدم الانم دیگه باهاش رابطه ندارم
  دارم با پسری به نام ارکان میحرفم عاشق هم هستیم فقط این
  اگه عشق باشه هیچ وقت جدایی نمیشه اون منو دوست نداشته که اخلاقش گند زد به زندگیمون
  ولی ارکانو دوستش دارم

 69. شهرامم نفسمهههههه همهههه زندگیمه بدون اون ایشالا حتى یه شبم عمر نکنم ❤ میمیرم برات عشقم دوست دارم یه عالمه

 70. عشقم یک ماهه که ترکم کرده و تنهام گذاشته.شب و روز بهش فکر میکنم و انتظار میکشم شاید اونم دلش برای من تنگ بشه
  توروخدا دعا کنین که دوباره برگرده و با هم باشیم.دلم براش خیییییلی تنگ شده?

 71. دعا کنید اونم عاشقم باشه و با هیچ دختره دیگه ای نباشه?????

 72. نمیدونم عاشقم هس یا نه

 73. منم عاشق پسر عمومم خیلی سمتم میاد اما حرفی نمیزنه چکار کنم کمکم کنید

  • تو اصلا نباید عشقتو بهش اعتراف کنی.
   چون پسرا از دخترای مغرور خوششون میاد.
   درضمن اگه بهش بگی و اون قبول نکنه خیلی ضربه میخوری.
   و غرورتم خرد میشه.

  • منم همین مشکلو دارم . خیلی کلافم که تکلیفمون با هم مشخص نیست

  • به نظر من همین که پسر عموتون خیلی سمت شما میاد عاشقتونه…ازتون میخام درباره بقیه پسرا که ازتون کاری میخان جلو پسر عموتون خیلی خیلی سرد جوابشون رو بدید…….اگه شما هم عاشقشین یه جوری بهش بفهمونین عاشقین چون ممکنه که بره و نا امید بشه………….من یه پسرم و عاشق دختر عموم هستم……خواهشن پسر عموتون رو درک کنین

  • مطمئنی که بسر عموت دوست داره
   اگه واقعا دوست داره و دوسش داری کم کم باهاش حرف بزن و خودتو بهش نزدیک کن
   مثلا بگو بیا باهم بریم بیرون یا یه فکر دیگه کلاس زبان میره تو ام برو همون کلاس زبان نگران نباش کم کم نزدیک میشین

  • منظور خاصی نداره اون تو توهم زدی دوست عزیز 😑

 74. برام دعا کنید عاشقم شه

  • همینجوری که نمیشه تو باید یه کاری کنی

  • سلام دوستان منم یه دخمل عاشقم از 15سالگی تا الان که 18سالمه منو یه پسر ک همسن خودمه عاشق شدیم واقعا هم رو دیوونه وار دوست داریم اما خانواده هامون هی میفهمن در ارتباطیمو هی یه چندماه مجبورمیشیم حرف نزنیم بعدش همیشه یه جور خودشو به هر در زده بامن ارتباط برقرار کنه. ما واقعا قصدمون ازدواج چندبارم به خانوادش گفته اما باباش خیلی ادم یه دنده ای هست و میگه حتما باید کار داشته باشه. خب الانم واسه افسری ثبت نام کرده مشکل واسه خرف زدن داریم میگه پیامامون چک میکنه. الان خلاصه مجبور بودیم یه ده روزی هست حرف نمیزنیم تا یه گوشی هم جور کنه غیر از گوشی اصلیش، الان خیلس نگرانشم همش توفکرم میگم کاش پ بده زودترررر دلم تنگهههه. من ک خدم میدونم، خودشم همیشه میگه اخر به یه در میزته ک به من زنگ بزنه منم امیدم به خداست این دلم طاقت دوری نداره، این عید بدون اون برام مث گ*ه بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.