یکشنبه ، ۸ خرداد ۱۴۰۱
خانه / سرگرمی و تفریحی / خصوصیات متولدین دی ماه

خصوصیات متولدین دی ماه

خصوصیات متولدین دی ماه
خصوصیات متولدین دی ماه

گروه: خاک
روز شانس: شنبه
عدد شانس: هشت
سنگ شانس: لعل
رنگ شانس: خاکستری، سربی، قهوه‌ای تیره، نفتی
گلهای شانس: رز سیاه، گل مخمل، کاملیا
بوهای شانس: کاملیا، صنوبر، نرگس
موسیقی شانس: موزیک فولک (عامیانه)
بارز‌ترین خصوصیت: لج کردن
بزرگ‌ترین ایده آل: پیشرفت
بزرگ‌ترین اشتباه: کنجکاوی
بزرگ‌ترین آرزو: ریاست و رهبری

اگر به سمبل تولد خود نگاه کنید، بزی خواهید دید. اما شما انسان دقیقی هستید و به همین جهت، متوجه دم بز نیز خواهید شد. اینجانور که دمی مانند ماهی دارد، ماه تولد شما را تمثیل می‌کند. شما از گروه خاک می‌باشید، اما دم ماهی نشانگر این است که بعضی از خصوصیات شما، مانند گروه آب می‌باشد. شاید جا‌ها سمبل خود را یک بز کامل دیده باشید، اما باگذشت زمان سمبل شما تغییر کرده و شکل فعلی خود را، دارد. اگر از خصوصیات شما بحث شود، وجود دم ماهی را بهتر درک خواهید کرد. شما انسانی باثبات، لجوج، پرکار، شاد، عاق ل و قوی هستید که آرزوی پیشرفت را دارید و این نیروی کار و موفقیت را ستاره شما، به شما ارزانی داشته است

ستاره شما
ستاره شما تمثیل کننده دیسیپلین، «ساتورن» می‌باشد. و ستاره‌ای بسیار تأثیر گذار و بانفوذ می‌باشد، حتی از ستاره ساتورن به عنوان «معلم ستاره‌ها» نیز بحث می‌شود. این ستاره قبل از هر چیزی می‌خواهد شما دقیق باشید، مناسب با شرایط حرکت کرده، از فرصت‌ها به خوبی استفاده کرده و با طرح و نقشه قبلی پیش بروید. شاید با خواندن این مطالب، دلگیر شده و تصور کنید که انسانی بدشانس هستید، چون ستاره شما می‌توانست، تمثیل کننده ثروت، فراوانی و شادی «ژوپی‌تر» و یا تمثیل کننده زیبایی و عشق «ونوس» و یا «خورشید» باشد. اما خیلی سریع مأیوس نشوید، ستاره شما «ساتورن» معلمی افسونگر است. اگر همراه او حرکت کنید، به تمام خواسته‌ها و امیدهای خود در زندگی خواهید رسید. یکی از موفق‌ترین انسان‌های ساتورن، دومین میلیاردر جهان می‌باشد که پول، شهرت و همه چیز را به دست آورده است. ملایم‌ترین ستاره‌ها نیز، صفاتی اشتباه به انسان‌ها می‌دهند. حتی گاهی دیده می‌شود که خوش شانس‌ترین انسان‌ها نیز، بی‌قرار، می‌شوند. اما ستاره بسیار مؤثر شما چنین نیست. تصمیم او قطعی می‌باشد. شما را به سوی موفقیت سوق داده و تمام خواسته‌هایتان را برآورده خواهد کرد.

ماده
شما از گروه خاک، انسانی منطقی می‌باشید که ارزش ماده را به خوبی می‌دانید. و نیز اطلاع دارید که برای دست یافتن به راحتی و خواسته‌های خود در زندگی وجود ماده ضروری می‌باشد. و برای تحقق آرزوهای خود، پول نیاز دارید. شما خسیس و ناخن خشک نیستید، اما به خوبی درک می‌کنید که نباید پول را بیهوده خرج کرد. و این پول را شما خودتان به دست می‌آورید. در میان متولدین دوازده ماه سال، انسان‌هایی که بهترین راه کسب درآمد را می‌دانند، متولدین دی ماه می‌باشند. «ساتورن» به انسان نیروی طراحی و نقشه، فوق العاده‌ای می‌دهد. که این نقشه و طرح‌ها خیلی کامل‌تر از طرح‌های متولدین ماه‌های دیگر می‌باشد. زیرا ستاره دیسیپلین به شما نیروی نکته سنجی و بررسی طرح کلی را داده است.

فرصت‌ها
بعد از تکمیل، طرح و نقشه کامل و بی‌نقص خود، زمان به دست آوردن فرصت‌ها خواهد بود. شاید از به دست نیاوردن فرصتی خوب در طول عمر خود، شکوه نمایید، هرگز تصور درستی نیست هر انسانی در طول عمر خود فرصت‌های زیادی به دست می‌آورد. مسئله اساسی یادگیری به موقع فرصت‌ها و استفاده به جای آن‌ها می‌باشد.

کار و فعالیت
انسان‌های متولدین دی ماه پرکار هستند. انسان تنبل متولد دی ماه، به ندرت دیده می‌شود. و اگر چنین باشد حتمآ در لحظه تولد وی، ستاره دیگری تأثیر گذاشته است. شما انسانی پرکار و صبور هستید که در برابر سختی‌ها مقاومت کرده و هرگز عقب نشینی نکرده، بلکه ایستاده می‌اندیشید و سپس راه حل مشکل را پیدا می‌کنید. مجادله و کوشش شما را خسته نمی‌کند، بلکه موجب شادی و سرزنده بودن شما می‌شود. شما نیروی اراده و مدیریتی دارید که انسان‌های کمی، صاحب آن نیرو می‌باشند. یعنی نه تنها کاری را طراحی کرده و انجام می‌دهید، بلکه شرایط را کنترل کرده و انسان‌ها را تحت اداره خود قرار می‌دهید.

احساسات
شما وابسته آداب و سنن، بسیار محافظه کار، صادق، وابسته به دوستان و نزدیکان و خانواده خود بوده و صبور و لجوج و مصر و بسیار شکاک هستید. و هرگز کاری را که انجام شده و یا اتفاقی که افتاده فراموش نمی‌کنید. صبوری و شکیبایی شما در زمینه کاری بسیار پرارزش می‌باشد، اما شک و تردید زیاد و لجاجت، گاهی به نفع شما نمی‌باشد. ستاره شما «ساتورن» که تمثیل کننده دیسیپلین می‌باشد، موجبات پیشرفت زیاد شما را در زندگی فراهم می‌کند. و نیز این ستاره در این مورد اصرار خواهد کرد. شما تحت نفوذ و اداره «ساتورن» می‌باشید و این ستاره می‌خواهد که انسان‌های تحت حمایت او، پیشرفت کرده، معروف شده و به شهرت جهانی دست یابند.

برتری
شما به دلیل تأثیر ستاره ساتورن به برتری اهمیت خاصی می‌دهید و شیفته انسانهای بر‌تر اجتماع هستید. عقل پرکاری دارید و می‌توانید تحصیلات عالیه داشته باشید، اما اگر هم چنین امکانی نداشته باشید، خودتان مطالعه کرده و آموزش می‌بینید و موضوعی را بهتر از هر کسی یاد می‌گیرید. اگر جایی، راجع به موضوع مورد علاقه شما که اطلاعات اندکی در مورد آن دارید، بحث و گفتگویی باشد، به دقت گوش داده و به همین جهت فرهنگ بالایی دارید. در سایه «ساتورن» در تمامی رشته‌ها، انسان‌های موفق دی ماه، وجود دارد. «الویس پرسیلی» خواننده پاپ که درهای تازه‌ای به روی دنیای موسیقی باز کرد و بیست سال شهرت خود را حفظ کرد، متولد دی ماه بود. در آن سال‌ها خوانندگان زیادی پا به عرصه موسیقی گذاشته و شما نیز نام آنان را شنیده‌اید، اما خیلی زود، شهرت آنان از بین رفت، فقط «الویس» موفق شد که شهرت خود را تا آخر عمر حفظ نماید.

دوستی‌ها
شما به دوستی اهمیت زیادی داده و در این مورد بسیار دقیق و انتخابگر هستید. چون به احساسات خود واقف هستید و نمی‌خواهید که احساساتتان جریحه دار شود، به ندرت و مشکل، با کسی صمیمی می‌شوید. دیگران تصور می‌کنند که شما اخمو و جدی هستید و از رفاقت و دوستی زیاد خشنود نمی‌شوید، در حالی که واقعیت ندارد، شما آرزو دارید که طرف مقابل، شما و احساسات شما را به خوبی درک کرده و مورد پسند دیگران بوده و محبوب و مورد اطمینان و اعتماد باشید، اما همیشه ترس از شکست و شک و تردید شما، مانعی برای رفاقت و دوستی می‌باشد. در واقع، تمثیل کننده دیسیپلین، «ساتورن» به شما شعف و رحمت نمی‌دهد. اگر اطرافیان از شما در مورد مسائل کاری انتظاراتی داشته باشند، بهتر و صحیح‌تر است. اما ماه تولد شما به اندازه ماده، احساسات را نیز تمثیل می‌کند. و دم ماهی برج بز نیز آشکارکننده این احساسات شما می‌باشد. نمی‌توان گفت که دوستان زیادی دارید، اما در مورد دوستان خود، از هیچ نوع فداکاری و ایثار، دریغ نمی‌کنید.

شادی
افرادی که با شما روبرو می‌شوند، تصور می‌کنند که شما نمی‌توانید شاد باشید. زیرا شما بسیار جدی و فعال بوده و راجع به کارهای مهم فکر کرده و مسئولیت زیادی قبول می‌کنید. به عبارت دیگر، افرادی که‌شناختی از شما ندارند، چنین تصوری در مورد شما دارند. زیرا در اصل شما، انسانی شیرین و شاد ودلنشین هستید، اما این خصوصیات خود را به راحتی آشکار نمی‌کنید. افراد دیگر، به هیچ وجه، دوست ندارند که مردم از آن‌ها انتقاد کرده و یا سرزنش کنند. اما شما چون انسانی صبور و دقیق هستید، حتی اگر از صحبت دیگران خشنود نباشید، به انتقاد آن‌ها گوش داده و اگر حتی داشته باشند و یا دوست شما باشد، سخنانش را قبول می‌کنید.

استخوان‌ها و دندان‌ها
ستاره شما «ساتورن» استخوان و دندان‌ها را تمثیل می‌کند. ماه تولد شما، زانو‌ها را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد. اگر در لحظه تولد تأثیر قوی ستاره دیگری وجود نداشته باشد، سیستم استخوانی انسان‌های متولد دی ماه، فوق العاده است. یعنی اندامشان بسیار، خوش فرم می‌باشد. زیبایی و خوش فرمی اندام «مارکلین» که گذشت سال‌ها هم، اثری در آن نداشته است، زبانزد مردم می‌باشد. به علاوه در سایه سیستم استخوانی خود، بسیار فنوژنیک هستید. اما باید هم در مورد استخوان و هم دندان خود، بسیار دقیق باشید. ساتورن که شما را تحت تأثیر خود دارد، و شما باید به استخوان‌ها و دندان‌های خود، خوب برسید.

محبت
شما در مورد ابراز محبت، خجالتی، مشکوک و بی‌دقت هستید. در واقع انسانی هستید که دوست داشتن و عشق ورزیدن و خوشبخت کردن کسی را که دل به او بسته‌اید، خوب می‌دانید. اما این خصوصیات بر‌تر خود را به سختی آشکار می‌کنید. شما اگر تحت فشار قرار گیرید، مشکوک می‌شوید. اما اگر طرف مقابل صبور بوده و انتظار علاقه و توجه را از سوی شما، داشته باشد، در این صورت نیز، تأمل کنید. تن‌ها، انسانی که شما را خوب درک کند و احساسات قوی داشته و عاقل باشد، راه حل این مشکل را پیدا می‌کند.

سر‌شناسان متولد دی ماه
متولد دی ماه مدر سایه عقل، نیروی طراحی، پرکاری و مهارت خود، کمابیش در تمامی رشته‌ها، شهرت یافته است.

مردان متولد دی ماه
مردی تودار که احساسات خود را آشکار نمی‌کند و آرزوهای متفاوتی دارد، اگر زنی مرد متولد دی ماه را می‌پسندد و دوستش دارد، باید برای به دست آوردن او سعی کند زیرا مرد متولد دی ماه از بسیاری جهات، شوهر ایده آلی به شمار می‌رود. این زن باید بداند که مورد پسند این مرد واقع شدن، کار آسانی نیست.

مرد حریص، قوی، جدی
مرد دی ماه، قبل از هر چیز، حریص می‌باشد. او از سنین کودکی آرزوی پیشرفت و موفقیت را دارد. و به اندازه رسیدن به تمامی آرزو‌هایش، عاقل، قوی، پرکار، ب اثبات و بادقت می‌باشد. پول برای او، اهمیت زیادی دارد. نمی‌توان گفت که او پول پرست است، اما قدرت پول و چیزهایی را که می‌تواند، با آن به دست آورد را خوب درک می‌کند. اگر زنی اسراف کار هستید که به پول اهمیت زیادی نمی‌دهید، نباید این مرد را بپسندید، او قدرت دادن تمام چیز‌ها را به زن مورد پسندش را دارد، اما از اسراف خشنود نمی‌شود.

آرزو‌ها
مرد متولد دی ماه، حتی اگر در نگاه اول زنی را بپسندد، مدت‌ها او را بررسی کرده و برای یافتن ایده آل‌های خود در آن زن تأمل و اندیشه می‌کند. او قبل از هر چیز، آرزوی برتری زن مورد علاقه خود را دارد. مردان متولدین دی ماه، شیفته زنی خوش اندام و خوش پوشی و شیک می‌باشد. زیرا خود او همیشه منظم و مرتب است.

خانه
این مرد دلبسته خانه، خانواده و نزدیکان خود و آداب و سنن خانوادگی می‌باشد. و دوست دارد که شما نیز دلبسته خانواده خود و او باشید. و بعد از ازدواج نیز، باید به نزدیکان او ابراز احترام و محبت بکنید. اگر انسانی استقلال طلب هستید و به آداب و سنن توجه زیادی ندارید، از این مرد دوری کنید

احساسات
تصور کنید تمامی خصوصیاتی که بیان کردیم، در شما وجود دارد، باز هم این مرد دلبسته شما نمی‌شود. زیرا این مرد عاقل که توان حساب کردن هر چیزی را دارد، در مورد عشق خجالتی می‌باشد. اگر هم شما را بپسندد، به راحتی آشکار نمی‌کند. او می‌تواند، صاحب کار فوق العاده‌ای باشد، ثروت زیادی به دست آورد، اما وقتی نوبت عشق می‌رسد، ناگهان تغییر می‌کند. زیرا به آسانی اعتماد نمی‌کند. تصور می‌کند زنی که او را پسندیده باشد، به او توجه خواهد کرد، با این وصف شما باید به او نزدیک شوید.

پول
مرد متولد دی ماه، پول خوبی به دست می‌آورد. در واقع پردرآمد‌ترین مرد‌ها، مردان متولد دی ماه هستند، شاید امروز پولدار نباشد، اما فردا، ثروت زیادی به دست می‌آورد و به پول ارزش می‌دهد و همین انتظار را نیز، از شما دارد. انسان‌های به خصوصی که متولد دی ماه بوده و تأثیر ستاره دیگری را گرفته باشند، همسر ثروتمند می‌خواهند. نیت این مرد، استفاده از پول این زن برای رسیدن سریع به موفقیت و پیشرفت در زندگی است.

بدگمانی، بدبینی
باید ذکر کنیم که مرد متولد دی ماه، برخی از خصوصیات ماه مخالف خود، تیرماه را دارد. او‌گاه گاهی بدبین شده و از زندگی قهر می‌کند. و معمولآ سبب آن را نمی‌داند. فقط فشاری که به احساسات خود وارد می‌کند، به این طریق آشکار می‌شود. به علاوه مرد متولد دی ماه، خیلی زود رنج بوده و سریعآ دلخور می‌شود.

ازدواج
مردان متولد دی ماه به آسانی به زنان نزدیک شده و ارتباط برقرار می‌کند. در واقع این مرد چشم چران و هوسران نیست، بلکه رنجیده خاطر شده و به دنبال یافتن زن ایده آل خود می‌باشد. و این نوع از مردان دی ماه، خیلی کمیاب هستند، اگر مرد متولد دی ماه سریعآ به شما علاقمند شده و به شما نزدیک شود، ابتدا باید راجع به او اطلاعاتی به دست آورید.

زنان متولد دی ماه
زنان متولد دی ماه، در اجتماع خیلی جلب توجه می‌کنند. آن‌ها، ظریف، زیبا و مؤدب و بانزاکت هستند. این زنان در عین حال، بسیار عاقل هستند. دوست دارند که بادقت رفتار کرده و به آسانی به کسی اعتماد نمی‌کنند. آن‌ها از مردان متولد دی ماه، محتاط‌تر و مشکوک‌تر هستند. قبل از هر چیز زن دی ماه عاقل می‌باشد. او از سربه هوایی، بی‌احترامی و جهالت نفرت دارد. او هم به مردان اطرافش توجه و دوستی‌های سالم با آن‌ها برقرار می‌کند.

مسلک و شغل
زنانی که صاحب کار و مسلک ایده آلی هستند، در این ماه متولد می‌شوند. آن‌ها خیلی زود، در کاری که انتخاب کرده‌اند، به موفقیت می‌رسند. زیرا بسیار پرانرژی، پرکار، حریص و بادقت هستند.

ازدواج
زن متولد دی ماه به ازدواج هم مانند یک مسلک نگاه می‌کند. یعنی باید یک نگاه یک زندگی برنامه ریزی شده داشته و اداره خانه به دست او باشد، و در سایه شوهر خود، به شرایطی که می‌خواهد، خواهد رسید. اما تصور اینکه، تمامی زنان دی ماه، شوهر ثروتمند می‌خواهند، اشتباه است. این زن، در درجه اول به عقل، نزاکت، نیت خوش و ادب، اهمیت می‌دهد. اگر مرد عاقلی این زن را درک کند، خود را محبوب او کرده و زندگی شادی تشکیل خواهد داد. اگر در لحظه تولد، تأثیر ستاره دیگری نباشد، زنان متولد دی ماه نسبت به عشق غریبه‌اند. این زن در اجتماع مورد پسند و توجه قرار می‌گیرد، او زنی بسیار ظریف، اصیل و بانزاکت و زیباست. به علاوه خوب می‌داند، چگونه لباس و آرایش برازنده خود را داشته باشد. همیشه لباس‌های ساده و شیک و باسلیقه انتخاب می‌کند. اگر شما مردی هستید که زنی را که عاشق لوکس، بسیار آرایش کرده و جلب توجه کننده می‌پسندید، نمی‌توانید این خصوصیات را در زن دی ماه بیابید. و نیز بعد از ازدواج هم، او هرگز طبق سلیقه و خواسته شما لباس نخواهد پوشید.

تفریح
زن دی ماه به زندگی علاقه بسیاری دارد و کمابیش در هر موردی کنجکاوی می‌کند. به همین علت دوست دارد که محل‌های تفریح شما را ببیند. اما مکان‌های پ سر و صدا، مناسب او نیستند. او از رفتن به رستورانی زیبا، محلی برای گوش دادن موسیقی، موزه و نمایشگاه لذت می‌برد. زن دی ماه، خیال‌پرداز نیست. او به منطق و عقل خود اطمینان دارد و می‌داند که بیشتر چیز‌ها را می‌تواند با پول به دست آورد.

شوهر بر‌تر
زن متولد دی ماه، به دنبال شوهری بر‌تر می‌باشد. زیرا چنین مردی برای او، اعتماد، راحتی، موفقیت و شهرت را تمثیل می‌کند. زن دی ماه، مردی بر‌تر از خود را ترجیح می‌دهد. زنان متولد دی ماه، از زمان تولد، نزاکت و ظرافت به خصوصی دارند. این زن حتی اگر در خانواده‌ای کوچک بزرگ شده باشد، همیشه فرهنگ و معلومات خود را بالا‌تر برده و افرادی که آن‌ها را نشناسند، تصور می‌کنند که از خانواده‌ای اصیل و نجیب، می‌باشد.

ارتباط جدی
زن متولد دی ماه، می‌خواهد که همیشه طرف مقابل او مورد اعتماد و اطمینان او باشد و همین شرایط نیز در دوران بعد از ازدواج نیز، ادامه خواهد داشت. نا‌زمانی که به او پیشنهاد ازدواج نکرده‌اید، در مورد شما مطمئن نبوده و تفکرات مختلفی خواهد داشت.

همسر کامل
اگر خواسته‌های زن متولد دی ماه را برآورده کنید، او همسری کامل و بی‌نقص برای شما خواهد بود. زندگی مرتبی برای شما، ایجاد خواهد کرد. کودکان شما را بسیار عالی تربیت خواهد کرد. به کارهای شما رسیدگی کرده و هرگز شما را محجوب نخواهد کرد.

حسادت
زن دی ماه رئالیست است و حقایق را به آسانی می‌بیند و مانند زنان تیرماه و اردیبهشت و یا مهر حور نیست. عجیب‌تر از آن این است که این زن حسادتی دارد که می‌توان آن را حسادت مادی نامید. این زن به انسان‌های بر‌تر از خود، حسادت می‌کند.

کودکان متولد دی ماه
کودک متولد دی ماه، خجالتی، تودار بوده و به آسانی نمی‌خندد. ذاتآ انسانهای متولد دی ماه از زمان کودکی بالغ شده و بعد از می‌انسالی هم شروع به جوان شدن می‌کنند. کودک بادقت، صبور و لجوج است. برای همین به درس‌های خود دقت کرده و با صبر و شکیبایی تکالیف خود را انجام می‌دهد. موفقیت او خیلی بیشتر از باهوش‌ترین دانش آموزان می‌باشد. زمانی که از نظر سنی کمی بزرگ‌تر شد، با برنامه ریزی و متد، حرکت خواهد کرد. اما لازم است که احساسات این کودک را درک کرده و او را از بی‌اعتمادی،‌‌ رها کرد. اگر پدر و مادر با نشان دادن محبت، درک و فهم و شفقت به او، تمام مشکلاتش را حل کنند، کودک تغییر می‌کند، خود را بهتر و آسان‌تر آشکار می‌کند.

منبع: parshanpesar.blogfa.com

همچنین ببینید

طالع بینی پرنده ماه تولد شما

اول فروردین تا 25 فروردین شاهین مقتدر و توانا هستید . معمولا با مهارتی که …

۲ نظرها

  1. عالی بود
    همچی واقعی بود
    درست بود.

  2. من دی ماهیم ولی بجز لجبازی بقیه ی مشخصات غلط بودن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.