یکشنبه ، ۱۲ تیر ۱۴۰۱
خانه / سرگرمی و تفریحی / کلید خوش شانسی شما چیست!

کلید خوش شانسی شما چیست!

کلید خوش شانسی شما چیست!
کلید خوش شانسی شما چیست!

جذب شانس واقبال چگونه ؟کلید شانس کجاست ؟

اگر می خواهید هر روز شانس در خانه شمارا بزند باید ….

خیلی ها براین عقیده هستند که شانس واقبال وجود ندارد و این فکر ونوع نگرش ماست که باعث بوجود آمدن چنین عقایدی در ما می شود .به نوعی می توان گفت این نظریه بسیار درست است. وزندگی ماچیزی نیست جز آنچه می اندیشیم .اما از سوی دیگر با نگاهی به تاریخ گذشته و زندگی گذشتگان می بینیم که ستاره شناسان با دیدن ستارگان ،وحرکات آن ها ،به اتفاقاتی که سالها بعد ممکن بود اتفاق بیافتد آگاه می شدند . پس عنصر ستارگان و کهکشان ها را در ورود شانس واقبال به زندگی نمی توان نادیده گرفت .با توجه به ماه تولد می توان از عنصری استفاده کرد که حرکت ستارگان بر وفق مراد باشد وبه قولی شانش را وارد زندگی خود کنیم . با توجه ماه تولد حلقه های شانس یا آنچه که خوش یمنی ،ثروت ،عشق ،وخوشبختی را برای شما به ارمغان خواهد آورد، این گونه است .

برج حمل (فروردین )سمبل : قوچ

عنصر این ماه از آتش است ، و بدان معنی است که رنگ های روشن را برای شما (قرمز ، نارنجی ) فرخنده می سازد .نمادهای خورشید، ماه و ستارگان برای شما خوش شانسی می آورد . برای زنان ، جواهرات، یاقوت ،عامل عالی برای خوش شانسی آن ها می باشد . اگر شما یک فرد فنگ شویی ، هستید ،نماد بودایی ،این شانس را جذب می کند .

برج ثور(اریبهشت )سمبل : گاونر

نام شما در سیاره زهره ثبت شده است فلز مورد علاقه این الهه مس است . لوازم جانبی بخت و اقبال شما باید از مس ساخته شده باشد ، اما هر فلزدیگری ، با سنگهای جواهرنشان ، می تواند برای شما ثروت ، سلامت و عشق را به ارمغان بیاورد . از آنجا که ثروت واقعی برای شماعلامت زمین است، عناصر زمین بهترین منابع برای انتخاب شما است . برای رو آودن شانس به خانه شما ، قطعه فلز نعل اسب در بالای درب گزینه مناسبی است .

برج جوزا(خرداد)سمبل : دوقلوها

پرندگان، پروانه ها و سنجاقکها ، نشانه هایی که درهوا هستند . بهترین گزینه مناسب برای جذب خوش شانسی شما می باشد. این نمادهای بالدار می تواند برای شما محبوبیت، تخیل، خلاقیت و آزادی را به ارمغان بیاورد. شما برای تبدیل شدن به یک فرد خلاق تر و داشتن ارتباطی عاشقانه بهتر درزندگی ، باید پری از یک پرنده در منزل و یا در روی میز کار دفتر خود نگه دارید. به منظور عقب راندن و دورکردن بد شانسی ، همیشه باید یک آینه همراه شما باشد.

سرطان(تیر )سمبل: خرچنگ

عنصر شما آب است ، پس نماد خوش شانسی شما ، ماهی ، ستاره دریایی ، دلفین ها، و یا هر نمادی که مرتبط با آب است . اگر می خواهید شادی عشق و علاقه در زندگی خود بوجود آورید ، برای جذب همه ، لباسی که از مروارید یا صدف باشد به تن کنید ویا از این عناصر در جواهر آلات خود استفاده کنید. اگر می خواهید شانس خوبی به زندگی حرفه ای خود وارد کنید ، شما نیاز به پوشیدن یک جواهر نقره در شکل ماه ،دارید .

اسد (مرداد )سمبل : شیر

خوشبخت ترین وبهترین شانس هارا برای شما نمادها ی ستارگان ،خورشید وماه به همراه می آورد. به همین دلیل شما ،یک علامت آتش ، ویا جواهرات طلایی در شکل آتش یا خورشید بپوشید . نمادهای گربه نیز برای شما خوب است ، به ویژه در زندگی حرفه ای اگر خواهان ترقی هستید . در هنگامی که به سفرهای طولانی می روید به حلقه های خوش شانسی احتیاج دارید ، چون شما باید همیشه احتیاط را رعایت کنید .

برج سنبله(شهریور )سمبل : باکره

سیاره ای که شمارا ثبت کرده عطارد است وسمبل شما خاک است .پس مهمترین عنصر در خوش شانسی برای شما زمین است .سنگ های طبیعی ،به خصوص آنهایی که حفره های مدور در آنهاست .برای شما خوش شانسی می آورد .شما همچنین در دکوراسیون داخلی از نماد میوه ،سیب ،آلو،هلو استفاده کنید و این کار باعٍث رفاه بیشتر شما می شود.

برج میزان(مهر)عنصر : هوا

مانند تمام نشانه های دیگر، هوا هم ، نیاز به حلقه های خوش شانسی دارد نماد آن نیز پرندگان می باشد . برای شانس در کسب و کار ، همیشه یک شکل شاهین در دفتر کار شما باشد ​​. مرغ مگس خوار به شما کمک می کند تا از نردبان اجتماعی صعود کنید ، در حالی که شانس به زندگی عشقی را برای شما به ارمغان می آورد ،. اگر شما می خواهید به موفقیت دست یابید وبر هر گونه چالش غلبه کنید ، همیشه باید یاقوت در دستان خود داشته باشید.

برج عقرب(آبان )عنصر: آب

نماد شما آب، و ماه نماد بخت و اقبال شما است . ماه ، درست مثل آب، نشان دهنده ضمیر ناخودآگاه شماست ، که اگر گوش کردن به آن را یاد بگیرید می تواند از ضمیر نا خودآگاهخود پیام های مهمی را که برای شما ارسال می شود را در یافت کنید . جواهرات نقره به شکل ستاره برای شما موفقیت حرفه ای را به ارمغان می آورد ، در حالی که مار و سیب نمادهایی است که می تواند به شما شادی در عشق به ارمغان بیاورد .

صورت فلکی قوس(آذر)عنصر : آتش

مانند دیگر نشانه ها آتش ، نیز ،نیاز به نمایندگی از ستاره و خورشید دارد. نماد “علامت” برای شما شانس به ارمغان می آورد : تعظیم و فلش . قلب ها و فلش آویز گردنبند ،برای شما شانس بهتر به ارمغان می آورد.ودر کار خود رشد قابل توجهی خواهید کرد . برای شادی در زندگی عشقی ، مروارید در لباس خود بکار ببرید .

برج جدی(دی )عنصر : بز

وجود یک سنگ ،به طور منظم ،در تمام زمانها به عنوان یک علامت زمین ،در کنار شما بسیار خوب است . بهترین سنگ برای شما کوارتز صورتی، که به شما کمک می کند تا تمرکز خود را به منظور دستیابی به رویاهای خود حفظ کنید .آماتیس در کسب و کار شما و عاشقانه زندگی کردن به شما کمک می کند.

برج دلو(بهمن )عنصر : هوا

از جمله موجودات با بال ،با تمام نشانه های هوا موجب رو آوردن شانس ، به شما می شود . به منظوردور نگه داشتن خوداز حوادث از( لباس لیدی باگ )لباس با طراحی رنگ های موجود در کفش دوزک استفاده کنید (سیاه وقرمزویاخال خالی) ویا از گردن آویز و انگشتری با طرح کفش دوزگ استفاده کنید . نماد زنبور،یا گردن آویز زنبور از مشکلات مالی شما جلوگیری خواهد کرد ، در حالی که سنجاقک بخشنده ،به شما کمک خواهد کرد که ،خلاقیت خود را بالا ببرد.

برج حوت(اسفند )عنصر: آب

حاکم علامت(ماهی)، زنده به عنصر آب است ، به طوری که نمادهای خوش شانس خود را به دریا، امواج، رودخانه ها و آبشارها ربط داده است . در میان فلزات بهترین انتخاب شما نقره ای است ، در حالی که سنگ زمرد خوش شانسی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. همچنین ،نیزه سه شاخه وسایل نپتون یا همان فرمانروای دریاها برای شما باعث خوش شانسی است است. اگر می خواهید به موفقیت در زندگی عشقی خود برسید ، ورابطه عاشقانه شما به وصال بیانجامد پوشیدن یک دلفین آویز نقره با گردنبند را به شما توصیه می کنم.

منبع: myopra.ir

همچنین ببینید

طالع بینی پرنده ماه تولد شما

اول فروردین تا 25 فروردین شاهین مقتدر و توانا هستید . معمولا با مهارتی که …

۶ نظرها

  1. نحوه نگرش مون رو باید به زندگی تغییر بدهیم .

  2. دیدگاه هر فردی خالق زندگیه اوست … دیگر تصمیم با خود شماست

  3. سراسر زندگی ما نشانه است. لطفا کتاب کیمیاگر رو بخونید.

  4. از دید گاه من تمام اینها دورغ است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.