پنج شنبه ، ۹ تیر ۱۴۰۱
خانه / سرگرمی و تفریحی / فال ازدواج متولدین نیمه دوم مهر

فال ازدواج متولدین نیمه دوم مهر

فال ازدواج متولدین نیمه دوم مهر

روابط نیمه دوم مهر با فروردین

روابط این دو گروه زیاد خوشایند نیست به دلیل اینکه اگر به متولد فروردین چیزی بدهید دیگر آن را نمی توانید پس بگیرید. اسباب بازی، محبت و یا هر چیزی که به نوزاد داده شود او صاحب آن می شود، در حالی که هرگز قدر آن را نمی داند و لحظه ای بعد دیگر به آن اعتنا نمی کند به گوشه ای پرتاب می کند و می شکند و همیشه بزرگترها مسئول خواهند بود. او همیشه متولد مهر را مقصر می داند متولد مهر ستاره حاکمش اورانوس یعنی بهمن ماه ستاره پیشرفت و ترقی است.

روابط نیمه دوم مهر با اردیبهشت

روابط این دو گروه می تواند دوستانه و شاد باشد. متولدین اردیبهشت می توانند دوستانی شاد و با محبت باشند که به نحوی متولدین مهر را سرگرم و درک کنند و نمی گذارند که بی تفاوت باقی بمانید چرا که خود افرادی بی تفاوت نیستند البته متولدین نیمه دوم مهر هم مثبت و فعال هستند و به همین دلیل با هم کنار می آیند.

روابط نیمه دوم مهر با خرداد

روابط این دو گروه کمی با شک و ظن متولد خرداد قرار می گیرد. متولد خرداد آنقدر در خود غرق می شود که اگر به آنان بی دریغ محبت و توجه کنید مشکوک شده و با خود می گویند حتماً برایم نقشه ای کشیده و دانه می پاشد اما متولد مهر با محبت می تواند حتی این موجود شکاک را هم با صداقت و صفا آشنا کند.

روابط نیمه دوم مهر با تیر

روابط این دو گروه سراسر مصالحه و تجربه اندوزی است. متولد نیمه دوم مهر نباید سری را از متولد تیر مخفی نگاه دارد، متولد تیر زیر آب روی زمین یا در فضا آنچه را که مایل باشد بداند کشف می کند. متولدین تیر با داشتن سه خصوصیت حافظه قوی، قابلیت اعتماد و پشتکار، دلسوزی و محبت نسبت به متولد مهر می تواند همراه بسیار خوبی برای او باشد.

روابط نیمه دوم مهر با مرداد

روابط این دو گروه بدون هیچ زحمت و دردسری اتفاق می افتد. متولد مرداد بدون هیچ دردسری و فقط با اراده می تواند در هر کاری که تصمیم به اجرای آن بگیرد موفق ترین باشد حتی در امر ازدواج با متولد نیمه دوم مهرماه، این دو موجود همیشه حرفی جدید و جالب برای گفتن به یکدیگر دارند.

روابط نیمه دوم مهر با شهریور

روابط این دو گروه به نحوی با اختلاف و کمی هم تنش صورت می گیرد. متولد شهریور زیاد اهل میهمانی های شلوغ و غیر صمیمانه نیست. او دوست دارد همیشه تنها و با خانواده خودش در ارتباط باشد و کاری به کار کسی ندارد. ولی متولد مهر با آن طرح های صلح طلبانه اش دوست دارد به دیگران کمک کند و با همه جانیان در ارتباط باشد البته متولد مهر درس های زیادی برای متولد شهریور دارد.

روابط نیمه دوم مهر با مهر

روابط این دو گروه مثل یک ترازو و مدام بالا و پایین می رود. متولدین مهر همیشه سعی می کنند که تصمیماتشان منصفانه و عادلانه باشد. البته نیمه دوم مهر مثبت تر، شادتر و عادل تر از نیمه اول مهر است حسن روابط این دو گروه این است که آنها بر یکدیگر خرده نمی گیرند انتقاد را دوست ندارند و به یکدیگر احترام می گذارند.

روابط نیمه دوم مهر با آبان

روابط این دو گروه با سیاست و عاقلانه اتفاق می افتد. متولدین آبان افرادی مستقل و با اراده و سیاستمدار هستند که احتمالاً هر نوع موفقیت و اقبال را در هر گوشه جهان که باشد می بویند و به سراغ آن می روند و این را به خوبی می دانند که متولدین نیمه دوم مهر بسیار عاقل و مثبت و شاد هستند. او می داند یک متولد مهر از او چه می خواهد.

روابط نیمه دوم مهر با آذر

روابط این دو گروه نمی تواند زیاد شاد و سرزنده باشد به این دلیل که متولدین آذر افرادی رک، عصبی و بی پروا هستند. آنها دو دسته هستند. عده ای از آنها همواره در حال دویدن و عده ای دیگر گویا اصلاً قدرت حرکت ندارند و منتظر می مانند که دیگران برای آنها تصمیم بگیرند و از خود اختیاری ندارند و این به مزاج یک متولد نیمه دوم مهر خوشایند نیست.

روابط نیمه دوم مهر با دی

روابط این دو گروه سازنده و مثبت می باشد. متولدین دی در دوراندیشی و احتیاط نظیر ندارند. آنها در هیچ کاری عجله نمی کنند و احساسات و هیجان به خرج نمی دهند و با صبر و تحمل به سوی هدف پیش می روند البته گهگاه این صبر و حوصله طاقت متولد مهر را به سر می آورد و او را افسرده می کند.

روابط نیمه دوم مهر با بهمن

روابط این دو گروه، بی نیازیست. متولدین بهمن و مهر افرادی بی نیاز هستند که دیگران را بیش از خودشان دوست دارند. آنها به راحتی حقیقت را می بینند و با دانش عجیب و فراتر از معمول همه عمر را صرف پیشبرد و ترقی و محبت به دیگران می کنند و به خصوص متولد بهمن، آنها تنها کسانی هستند که معنی واقعی عشق و دوستی را می دانند.

روابط نیمه دوم مهر با اسفند

روابط این دو گروه کمی سنتی و بدون انحراف اتفاق می افتد. متولدین اسفند زیرک، دانا و سنتی می باشند آنها به گذشته وابسته هستند و در مورد خانواده آنها به خصوص مادرشان نمی توانید اظهار نظر کنید. متولدین اسفند افکار دیگران را بدون دردسر می خوانند و قدرت عجیبی برای آنچه که اتفاق می افتد دارند به خصوص افکار متولد نیمه دوم مهر را می توانند حدس بزنند متولد دی بسیار بی تعصب، روشن و آسوده و بدون انحراف است.

خصوصیات متولدین نیمه دوم مهر

تداخل امواج بعضی از ستارگان می تواند موجودات عجیبی را به جهانیان هدیه کند. مثلاً اشخاصی که در روزهای اول مهر ماه به دنیا می آیند اکثراً افرادی شاد، منصف و سرزنده و پرانرژی می باشند و یا کسانی که در چند روز باقی مانده این ماه یعنی نیمه دوم مهر به دنیا می آیند از روحیه ای بسیار مثبت تر و انرژی مفرط و سلامت کامل و خودرأیی و تکروی استثنایی برخوردار می شوند. به همین دلیل متواد نیمه دوم مهر با احساس آزادی و مثبت بودن و فعال و مفید یافتن خود جوان و شاداب می شود او در هر کاری که انجام می دهد باید احساس کند که آزاد است و می تواند لااقل به میل خود تغییراتی ایجاد کند منزل او باید در محلی دور از جمعیت و سر و صدا باشد او به یک زندگی لوکس و مدرن نیازمند است به این معنی که هیچ چیز قدیمی و کهنه و فرسوده روح او را خوشحال نمی کند. یک شئ نو برایش باارزش تر از صدها اشیای قدیمی و بی مصرف است در مورد ازدواج هم خیلی خوش سلیقه و با کلاس فکر می کند او همسری زیبا، خوش اندام و با پرستیژ را می پسندد و دلش می خواهد مادرزن جوان و سرحالی داشته باشد که بتواند با او همراهی کند نه اینکه مدام از درد و فشار خون و چربی و یا مرض قند بنالد.

همچنین ببینید

طالع بینی پرنده ماه تولد شما

اول فروردین تا 25 فروردین شاهین مقتدر و توانا هستید . معمولا با مهارتی که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.