پنج شنبه ، ۹ تیر ۱۴۰۱
خانه / سرگرمی و تفریحی / بستنی ها از شخصیت شما می گویند!

بستنی ها از شخصیت شما می گویند!

بستنی ها از شخصیت شما می گویند!

هنر زندگی: آیا تا به حال فکر کرده اید که انواع بستنی های خوشمزه می توانند بازگو کننده شخصیت شما باشند؟ واقعا وقتی وارد مغازه ای می شوید که بستنی های رنگ و وارنگ به شما چشمک می زنند، به طرف کدام نوع آن جذب می شوید؟

بسیاری از روانشناسان بر این عقیده اند که نوع خوراکی که شما انتخاب می کنید، می تواند بازگو کننده شخصیت درون شما باشد و بستنی ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند، حالا شما چه نوع بستنی را ترجیح می دهید؟!

بستنی گردویی
دوستداران این نوع بستنی، منظم، محتاط و بشدت کمال گرا هستند. خیلی به جزییات اهمیت می دهند و هیچ گاه از قوانین تخطی نمی کنند.
وظیفه شناسی، اخلاق گرایی و محافظه کاری از ویژگی های بارز آن هاست. این افراد از رقابت با دیگران به ویژه در زمینه ورزش لذت می برند و دوست دارند همیشه و در هر جمعی رئیس باشند.

بستنی کاکائویی
اگر این بستنی مورد علاقه شماست، به جرات می توان گفت که فردی سرزنده و خلاق هستید و به ندرت سعی می کنید هیجان و اشتیاقتان را پنهان کنید.
شخصیت شما برای دیگران جالب است و در میهمانی ها همیشه وجود و حضور شما، فضا را گرم و شاد می کند. بر عکس، کارهای یکنواخت کسلتان می کند و از اینکه همیشه در مرکز توجه باشید، لذت می برید.

بستنی پسته ای
این افراد شنوندگان خوبی هستند. صبر و تحمل زیادی دارند و مشکلات را با شکیبایی پشت سر می گذارند. کمتر خشمگین می شوند و بسیار احساساتی هستند. در درک مشکلات و موقعیت های دیگران بسیار خوب عمل می کنند و به همین دلیل، روابط بسیار خوبی با دیگران دارند. دیگران از اینکه با شما صحبت و درد دل کنند، احساس خوبی دارند.

بستنی وانیلی
اگر این نوع بستنی را دوست دارید، احتمال قریب به یقین آدمی هستید بسیار تنوع طلب، در واقع شما غالباً بر اساس انگیزه های آنی خود عمل می کنید و از خطر کردن هم نمی ترسید. از آن جا که توقعات زیادی از خود دارید، می توانید اهداف بلندی را نیز برای خود در نظر بگیرید. مهم تر از همه این ها این است که روابط نزدیک خانوادگی برایتان مهم و لذتبخش است.

بستنی با طعم قهوه
بستنی با طعم قهوه نشان دهنده حافظه خوب و قوی شماست و تقریباً هیچ گاه اسم ها و وقایع گذشته را فراموش نمی کنید. اصولاً به گذشته عشق می ورزید و از مرور خاطراتتان لذت می برید. تا حدی درونگرا هستید و احساساتتان را به راحتی بروز نمی دهید.
قهوه به رغم تلخی، نشان دهنده شخصیت شیرین آدم هاست. شما زندگی مبتنی بر گذشته را با امید به آینده می سازید و خاطرات زیبای خود را با هیچ چیز دیگری عوض نمی کنید.

بستنی با طعم توت فرنگی
و اما افرادی که به بستنی با طعم توت فرنگی علاقه دارند، بسیار کمرو و خجالتی اند. احساسات این افراد بسیار قوی است و به هیچ وجه نمی توان آن را به بازی گرفت.
این افراد بسیار دقیق، گاهی شکاک و در عین حال خود رای هستند. دوستداران این نوع بستنی، به شدت درونگرا هستند و معمولاً خودشان را به خاطر ضعف ها و اشتباهاتشان سرزنش می کنند. معمولاً خجالتی بودن این افراد باعث می شود در بسیاری از زمینه ها از دیگران عقب تر باشند.

بستنی موزی
اما اگر طعم بستنی موزی را به بقیه طعم ها ترجیح می دهید، فردی هستید بسیار آسانگیر که به راحتی خودتان را با شرایط جدید و به هر طور کلی هر شرایط وفق می دهید. دست و دلبازی و صداقت و همدلی شما زبانزد خاص و عام است. دوستان از اینکه شما را برای صحبت و درد دل دارند، لذت می برند و می دانند که همیشه دوستی خوب برای آن ها وجود دارد که می تواند به حرف های آن ها گوش داده و زندگی راحت تری را برایشان ترسیم کند.

همچنین ببینید

طالع بینی پرنده ماه تولد شما

اول فروردین تا 25 فروردین شاهین مقتدر و توانا هستید . معمولا با مهارتی که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.